BİR TEPKİ DE ÇİÇEK’TEN

BİR TEPKİ DE ÇİÇEK’TEN

Meclis Başkanı Cemil Çiçek, Suriye toplantısı ile ilgili ses kayıtlarının sızdırılmasını yazılı bir açıklama ile değerlendirdi. muhalefetin ve aklı-selim herkesin Suriye-Türkiye sınırını teröristlere açmaması konusunda yıllardır uyardığı iktidar ülkeyi savaşa sokmak üzereyken yakalandı. Dışişleri bakanlığında yapılan  savaş zirvesinde konuşulanların kamuoyuna sızması hükümetin gerçek yüzünü de ortaya çıkardı. İktidarda kalabilmek için ülkeyi kaosa sürükleme amacı taşıyan konuşmaya hükümetin yanısıra TBMM Başkanı de tepki gösterdi.
Güvenlik zirvesine ilişkin kısa bir açıklama yapan Meclis Başkanı Çiçek, “Bunları yapanların ülkemizi bir kaosa ve siyasi belirsizliğe sürüklemek istedikleri açıktır. Bu doğrudan devlet güvenliğimizle, milli emniyetimizle alakalı bir konudur. Bu haince saldırı ve çabaların yargı önünde hesap vereceği bilinmelidir” dedi.


İlgili yazılar

MHP’de Suat Başaran da Adaylığını Açıkladı

MHP’de eski genel sekreter yardımcılarından Suat Başaran da genel başkanlığa aday olacağını açıkladı. Başaran “ülkücülere kadından genel başkan olmaz” iddiasına

Cahiller Demokrasisi ve Türkiye!

Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk padişahı, sultanı, halifesi laik cumhuriyeti yıkma projesine uygulamaya,yalanlarıyla aldatmaya devam ediyor. Bırakın yasaları Anayasayı falan tanımıyor,rejimi değiştirdiğini söylüyor.

Meclis 17-25 aralık tartışmasıyla başladı

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ve MHP Grupbaşkanvekili Oktay Vural  17 ve 25 Aralık soruşturmalarının sil baştan TBMM’de ele alınmasını

Bir Cevap Yazın