BİR TEPKİ DE ÇİÇEK’TEN

BİR TEPKİ DE ÇİÇEK’TEN

Meclis Başkanı Cemil Çiçek, Suriye toplantısı ile ilgili ses kayıtlarının sızdırılmasını yazılı bir açıklama ile değerlendirdi. muhalefetin ve aklı-selim herkesin Suriye-Türkiye sınırını teröristlere açmaması konusunda yıllardır uyardığı iktidar ülkeyi savaşa sokmak üzereyken yakalandı. Dışişleri bakanlığında yapılan  savaş zirvesinde konuşulanların kamuoyuna sızması hükümetin gerçek yüzünü de ortaya çıkardı. İktidarda kalabilmek için ülkeyi kaosa sürükleme amacı taşıyan konuşmaya hükümetin yanısıra TBMM Başkanı de tepki gösterdi.
Güvenlik zirvesine ilişkin kısa bir açıklama yapan Meclis Başkanı Çiçek, “Bunları yapanların ülkemizi bir kaosa ve siyasi belirsizliğe sürüklemek istedikleri açıktır. Bu doğrudan devlet güvenliğimizle, milli emniyetimizle alakalı bir konudur. Bu haince saldırı ve çabaların yargı önünde hesap vereceği bilinmelidir” dedi.


İlgili yazılar

Emniyetten sonra sıra TSK’da

CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, polise yapılan operasyona ilişkin, “Bu operasyon 17 ve 25 Aralık yolsuzluk soruşturması operasyonunu sıfırlama operasyonudur.

Erdoğan: Ben her partiye eşitim!

Propoganda konuşmasının televizyonlardan canlı yayınlanması için muhtarlardan sonra, otobüs ve minibüs esnafıyla buluşan Erdoğan “Ortada bir gerçek var, 400’ü vermeniz

Gök: Tapeleri imha etmek ciddi suç

CHP Grup Başkanvekili Levent Gök,  dört eski bakanla ilgili kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu’nun karara ilişkin raporunu Meclis Başkanlığı’na sunacağını ifade

Bir Cevap Yazın