CHP LİDERİ PROVOKASYON UYARISI YAPTI

CHP LİDERİ PROVOKASYON UYARISI YAPTI

Kılıçdaroğlu’nun mitinglerine devam etmek için Ankara’dan ayrılırken “Değerli Halkımıza” başlığıyla yaptığı yazılı açıklaması şöyle:
“Başbakanlık makamını işgal eden zat, çevresindeki dar bir kadro ile birlikte, tehlikeli bir provokasyon peşindedir. Buna dair son derece kuvvetli duyumlarımı kamuoyunun dikkatine sunmayı, ülkeme ve halkıma karşı olan sorumluluğumun bir gereği olarak görüyorum. Gerçek bir ülke ve insan sevgisinden nasiplenmediği anlaşılan bu kişinin Türkiye’nin büyük bir kargaşa ve kaos ortamına sürüklenmesini, kendisi için yegane kurtuluş yolu olarak gördüğü açıktır.

HALKI PROVOKE EDİYOR”

Halkımızın yüksek duyarlılığı, dayanışma ruhu ve haksızlık karşısında direnme erdemi kişisel ve siyasi çıkarları için provoke edilerek istismara çalışılmaktadır. Kaos, kargaşa ve sosyal kamplaşmadan beslenerek kendi otoriter anlayışını kalıcı bir rejime dönüştürmeyi planlayan bu iktidarın provokasyonları konusunda halkımızın azami dikkat ve duyarlılıkla hareket etmesi son derece önemlidir.  Bu provokatörlerin ve kaos projesi mimarlarının oyununa gelmeme konusunda halkımın yüksek irfanına olan güvenim tamdır.


İlgili yazılar

Obama: Zor kullanarak bir ülkeye istikrar getiremeyiz

ABD Başkanı Obama Suriye’deki iç savaşın sona erdirilmesi konusunda Rusya ve İran ile birlikte çalışabileceklerini açıkladı. BM Genel Kurulu’nun 70.

O mektuba hala yanıt verilmedi!

CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu Enerji Bakanı Taner Yıldız başta olmak üzere Çalışma bakanlığı ile Sayıştay , TBMM Kit Komisyonu

KILIÇDAROĞLU: HIRSIZIN ELİ SIKILMAZ

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başbakana Televizyonlarda tartışma çağrısından artık vazgeçtiğini belirten Kılıçdaroğlu “Elimi de öpse artık karşı karşıya gelmem. Bir hırsızın eli sıkılmaz” dedi.

Bir Cevap Yazın