CHP LİDERİ PROVOKASYON UYARISI YAPTI

CHP LİDERİ PROVOKASYON UYARISI YAPTI

Kılıçdaroğlu’nun mitinglerine devam etmek için Ankara’dan ayrılırken “Değerli Halkımıza” başlığıyla yaptığı yazılı açıklaması şöyle:
“Başbakanlık makamını işgal eden zat, çevresindeki dar bir kadro ile birlikte, tehlikeli bir provokasyon peşindedir. Buna dair son derece kuvvetli duyumlarımı kamuoyunun dikkatine sunmayı, ülkeme ve halkıma karşı olan sorumluluğumun bir gereği olarak görüyorum. Gerçek bir ülke ve insan sevgisinden nasiplenmediği anlaşılan bu kişinin Türkiye’nin büyük bir kargaşa ve kaos ortamına sürüklenmesini, kendisi için yegane kurtuluş yolu olarak gördüğü açıktır.

HALKI PROVOKE EDİYOR”

Halkımızın yüksek duyarlılığı, dayanışma ruhu ve haksızlık karşısında direnme erdemi kişisel ve siyasi çıkarları için provoke edilerek istismara çalışılmaktadır. Kaos, kargaşa ve sosyal kamplaşmadan beslenerek kendi otoriter anlayışını kalıcı bir rejime dönüştürmeyi planlayan bu iktidarın provokasyonları konusunda halkımızın azami dikkat ve duyarlılıkla hareket etmesi son derece önemlidir.  Bu provokatörlerin ve kaos projesi mimarlarının oyununa gelmeme konusunda halkımın yüksek irfanına olan güvenim tamdır.


İlgili yazılar

Özdağ İstifa Etti Olağanüstü Kurultay istedi

MHP’de muhaliflerin olağanüstü kurultay çağrısına Genel Başkan Yardımcısı  ve Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, eski Ankara Milletvekili Prof. Dr. Özcan yeniçeri  ve Kayseri

AKP’li Cuma içten: Haşhaşilerin başkenti İzmir

AKP Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten  sosyal medya hesabı üzerinden İzmirlilere inanılmaz hakaretler yazdı. İçten Twitter hesabından yapzdığ mesajlarda İzmirli gençlerin

Yargıda paralel operasyonu sürüyor

HSYK  2015 Adli ve İdari Yargı Yaz Kararnemesi’yle adli yargıda 2 bin 401, idari yargıda 263 hakim ve savcının görev

Bir Cevap Yazın