CHP liderinin baş danışmanı oldu

CHP liderinin baş danışmanı oldu

CHP İzmir Milletvekili Erdal Aksünger, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanı olarak görevlendirildi.
CHP’den yapılan açıklamaya göre, Kılıçdaroğlu Aksünger’i bilgi ve iletişim teknolojisi ile ilgili konularda gerekli çalışmaları yürütmek üzere başdanışmanı olarak görevlendirdi. Aksünger’in CHP Genel Merkezi’nde başdanışman olarak görevine başladığı kaydedildi.

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Aksünger, 2004 yılında İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeliğine ve 2005 yılında İzmir Ekonomik Üniversitesi Mütevelli Heyetine seçildi. 2006 yılında Aidata Bilgisayar Sistemleri Ticaret ve Sanayi A.Ş.’ye ortak olan ve aynı yıl İstanbul’da Multitec A.Ş.’yi kuran Aksünger, 2008 yılında BILSES (Bilim ve Sanat Eğitim Vakfı) Başkanlığına seçildi.


İlgili yazılar

Baykal: Erdoğan Mutlaka Yargılanacak

Cumhuriyet Halk Partisi Önceki Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal “Aydınlık Bir Türkiye İçin Anayasa değişikliğine HAYIR denilmesi gerektiğini

İhsanoğlu seçim bildirgesini açıkladı

Muhalefetin adayı Ekmeleddin İhsanoğlu bir buçuk saat süren seçim bildirgesini İstanbul’da açıkladı. “Ekmek için Ekmeleddin İhsanoğlu” sloganı ile yola çıkan

Koç: Restorasyon dönemi için biraraya gelmeliyiz

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, MHP lideri Devlet Bahçeli’ye ye çağrıda bulunarak “Alayına karşıyız’ tavrıyla Türkiye bir yere varamaz”

Bir Cevap Yazın