CHP’den alkol protestosu

CHP’den alkol protestosu

CHP Denizli Milletvekili Adnan Keskin Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu’nda pankart açarak devletin 1 litre şaraptan 5 lira vergi aldığına dikkat çekti.

TBMM Plan ve Bütçe komisyonunda CHP’li milletvekillerin alkol ve tütün üzerinden alınan vergilere dikkat çekmek için komisyonda pankart açarak Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’i protesto ettiler.
CHP’li vekiller Adnan Keskin ve İzzet Çetin; Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu’nun bütçesinin görüşüldüğü komisyon salonunda pankart açtılar. İkili hükümetin ‘tütün ve alkol piyasası politikası’na pankart açarak tepki gösterdiler.
Pankartlarda ” Hükümet 1 litre şaraptan 5 lira vergi alıyor” “çiftçiler 5 kilogram üzümle 0.25 litre mazot alıyorlar” ifadeleri yer aldı.

Cengiz ALDEMİR Sözcü


İlgili yazılar

Davutoğlu’na Türkiye göre güllük gülistanlık

Başbakan Ahmet Davutoğlu, parti kapatmayı kaldıracak anayasa değişikliği teklifinin Meclis’e sunulduğunu belirtti.Başbakan Davutoğlu merkez bankası ile Erdoğan arasındakitartışmayı “krizi akbabalar

CHP TOPLANTIDA ERDOĞAN’IN SES KAYDINI YAYINLADI

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, 17 aralık rüşvet operasyonundan sonra oğlu Bilal Erdoğan ile yaptığı telefon görüşmesinin kayıtları CHP grup toplantısında yayınlandı. Meclis televizyonu görüntülerin bir kısmını yayınlamadı.

HDP’den büyük yürüyüş!

HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş TBMM’nin olağanüstü toplanması gerektiğini söyledi.  HDP’nin 80 milletvekili bulunduğunu anlatan Demirtaş  diğer partilerden 30 milletvekilinin imza

Bir Cevap Yazın