Çiçek: CHP, MHP, HDP hükümet kurmalı

Çiçek: CHP, MHP, HDP hükümet kurmalı

Ergenekon Davası sanığı Dursun  Çiçek, CHP-MHP-HDP koalisyonu önerdi. Dursun Çiçek sosyal medya hesabından yazdığı mesajda şunları söyledi:

“Seçimin sonucu: AKP diktası bitti. Demokratik bir hükümet için CHP, MHP, HDP ortaklığı tek seçenektir. Buna hayır diyen diktaya devam der! AKP diktasının devlet imkanlarını kullanarak iktidarda kalma hedefine dur diyenlere: Gelin CHP, MHP, HDP koalisyonuna destek verin. Özgür basın, emeğe saygılı devlet, üreten demokratik Türkiye için ortaklığa evet. Bu ortaklık ile devletin gücüyle ayakta kalan ve suç işleyen AKP diye bir parti kalmaz.”


İlgili yazılar

MHP’den seçim teklifi

MHP seçimler öncesi verdiği kanun teklifi ile milletvekili sayısının hesaplanmasında nüfusun esas alınması yönteminden vazgeçilmesini istedi. MHP Grup Başkanvekili Yusuf

Bir Dönem Daha Fethi Başkan

Yenimahalle’de CHP tarafından yeniden aday gösterilen Belediye Başkanı Fethi Yaşar, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi seçim çalışmasına başladı.

” Bu hükümetin vatana ihaneti tescillenmiştir ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, hükümet kanadından gelen ihanet suçlamalarına Aydın’da cevap verdi. Hükümetin IŞİD terör örgütüne yardım ettiğine

Bir Cevap Yazın