” Davutoğlu tırstı programını iptal etti “

” Davutoğlu tırstı programını iptal etti “

Başbakan Davutoğlu Tunceli gezisini iptal etmesi sosyal medyada ” korktu da gidemedi” olarak paylaşıldı.

Son günlerde MİT’in CHP’yi karıştırmak için operasyon hazırlığı yaptığı ile ilgili  haberlere Davutoğlu, ” ispat etmeyen namerttir ”  sözlerine, CHP Lideri Kemal Kılıçtaroğlu, ” espiri zekası gelişmemiş karikatür gibi adam. O devleti tanımaz, devleti bilmez “sözleri ile yanıt vermişti.

Sosyal medyada Kılıçdaroğlu’nun memleketi olan Tunceli’ye Başbakan Ahmet Davutoğul’nun programını iptal etmesinin nedeni olarak, ” Davutoğlu, tırstı, Tunceli programını  iptal etti” olarak değjrlendirildi.

 


İlgili yazılar

Yandaş gazetelere ne kadar aktarıldı?

Hükümete yakın Akşam, Güneş, Habertürk, Milat, Milliyet, Star, Takvim, Türkiye, Vatan, Yeni Akit ve Yeni Şafak gazetelerine toplam 13 milyon 288 bin 430 lira aktarıldı.

Fuatavni De Ortaya Çıkarıldı

Sosyal medya ağı twitter’de  başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığından verdiği bilgilerle kamuoyunda ilgiyle izlenen Fuatavni’nin tespit edildiği öne sürüldü. Ankara Yücetepe’deki Başbakanlık yeni

Baykal, Bağış davayı yan yana izliyorlar

AİHM, İP lideri Doğu Perinçek’in, “Ermeni soykırımı yalandır” sözleri üzerine davalık olduğu İsviçre’nin temyiz başvurusunu bugün Strasbourg’da görüşüyor. İşçi Partisi

Bir Cevap Yazın