DÜZCE’DE VARAN İKİ

DÜZCE’DE VARAN İKİ

Bir dizi ziyaret ve açılış için Düzce’ye giden Sağlık Bakan yardımcısı Agah Kafkas, Gümüşova Devlet Hastanesi’nin açılış töreninde yaptığı konuşmayla gündemde.

Sağlık Bakan yardımcısı Kafkas, hükümetin icraatlarını anlatırken ipin ucunu kaçırınca Düzcelilerin tepkisini çekti.

ERDOĞAN ÖMRÜZÜMÜZ 5 YIL UZATTI!

AKP tarafından sağlık alanında yapılan yeniliklerle ülke ömrünün 5 yıl daha uzadığını savunan Kafkas “Eskiden insanlar hastalansın tedavi ederiz mantığı vardı artık koruma mantığı var. Biz insanlarımız hastalanmasın diye önlem alıyoruz. Başbakan Edoğan döneminde bu ülke insanının ömrü 5 yıl uzadı.Türkiye yönetim anlayışını AKP’yle temize çekmiştir.” dedi.

Kafkas’ın bu konuşmaları kentte büyük tepkiye neden oldu. Başta CHP olmak üzere muhalefet partisi temsilcikleri Kafkas’ı ‘haddini aşmakla’ suçladı.

Kafkas’ın açıklamaları geçtiğimiz ay yine Düzce’de kentin AKP’li milletvekili Fevai Arslan’ın sözlerini akıllara getirdi. Arslan  Başbakan Erdoğan için “Allah’ın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir lider var. İşte bunun önünü kesmek istediler” demiş ve partisi içerisinden bile tepkilere neden olmuştu.


İlgili yazılar

Kanser’ve açacağı

19 Haziran 2015 Cuma, saat sabahın yedisi… Horoz seslerine, hafif klavye dokunuşlarından başka bir gürültü eklememeye özen gösteriyorum. Özlem’im içeride

Erken seçimde de sonuç değişmeyecek!

7 Haziran seçimlerini en doğru tahmin eden METROPOL araştırma şirketinin Genel Müdürü Özer Sencar “Bugün yeniden seçim olsa tablo” değişmez”

Bugün Lozan Antlaşması’nın 93. Yılı…

İsmet İnönü konferansın açılışında Lloyd George’a meydan okuyarak çıktığı kürsüden haykırıyor… “Her yaşta ve her mevkide Türkler, kadın ve çocuk,

Bir Cevap Yazın