ERDOĞAN BUNA DA MONTAJ DER

ERDOĞAN BUNA DA MONTAJ DER

İnternete düşen şok ses kaydında, eski CHP lideri Deniz Baykal’a yapılan seks kaseti komplosunu Başbakan Erdoğan’ın düzenlediği iddia ediliyor.
Baykal’ın seks kasedini Erdoğan yayınlattı iddiası
Yerel seçime 4 gün kala internette şoke eden bir ses kaydı daha yayınlandı.

“GÖRÜNTÜLERİ İNTERNETE YAYIN

Yayınlanan ses kaydı iddiaya göre Başbakan Erdoğan’a ait. Ses kaydının konusu ise Deniz Baykal’ın, CHP’nin genel başkanıyken istifasına neden olan seks kaseti.Youtube’da “DLMKHACK Yapılanması” adlı hesaptan paylaşılan ses kaydı, bir telefon konuşması değil. İddiaya göre bir ortam dinlemesi ve yine iddiaya göre, Başbakan’ın danışmanı Mustafa Varank’ın hacklenen mailinden alınmış. Yayınlanan ses kaydında, sadece Erdoğan olduğu iddia edilen kişinin konuşmaları var.

Konuşmalarda ise iddiaya göre, eski CHP lideri Deniz Baykal’la ilgili internette yayınlanan ve istifasına neden olan gizli kamera görüntüleri var. İddiaya göre, görüntülerin çekilmesi ve internete verilmesi talimatını Başbakan Erdoğan veriyor…
İşte Youtube’da yayınlanan ses kaydında Başbakan Erdoğan’a ait olduğu iddia edilen o konuşmalar:
– Maalesef çok edepsiz ve ahlaksız şeyler. Burada bir müdahale olması lazım. CHP işin şirazesinden çıktı.
– Elimizde bu tarz şeyler var yayınlanabilecek belge…. Bunu versem nasıl yaparsınız? İnternet sitelerine mi pas ediyorsunuz? Tabi aslında türlü türlü görüntü var.
– O zaman öyle yapalım, ben şimdi bunu koyayım harddiske de. Ama kayıt çok kötü. Fotomontaj Falan Filan gibi bir şey diyemez mi?
– Bilmiyoruz ki böyle ahlaksız bir adam. Ülke için iyi bir şey değil. Bu ülkede CHP gibi bir partide bunun olması… Aslında evveliyatına ilişkin daha iyi şeyler elde edilse…
– Şimdi yalnız yani bunun süratle bilinmesi lazım.
– Hemen başlayın, hemen şeye yükleyin… Bir yandan bu işin görüntülerini vermek lazım. Bu önemli… Videonun devamını da verelim.
– O halde dediğim gibi… web sitelerinden dünyaya, gerekiyorsa televizyonlardan, belki onlar görüntü vermese de konuşmaları filan verir…
– Bu yayınlanmadı dimi şeyde, öbürü…
– Ama şimdi bu metacafe.com
– Yani şimdi bu istifa adına açıklamaları doğru mu?
– Evet… geçmişi ile ilgili, Kılıçdaroğlu ile ilgili…. Defalarca… CHP belli bir süre… ama hani bu adamlar memuriyetten geldikleri için yarın komplike bir olayı çözmeleri çok zor. Şimdi bunları yüzüne gözüne bulaştırıyorlar. Şimdi kendi içlerinde çatışmaya başladılar.
– CHP bitiyor. Kılıçdaroğlu için de çalışma yapılabilir, ama şey yapılması lazım, gereken dersleri almaları lazım.
– Bunun devamıyla alakalı konu nedir? Ev içi çekim yapabiliyor musunuz?
– Anladım, bizim için ilişkinin şeyi önemli. Bulursanız görüntüsünü konuştuğumuz gibi.
– … işte o tür şeylerde adım atmak lazım. Görüntü varsa gereği yapılır ama görüntü lazım. Yani bu şeyin farkında artık ilişkinin.


İlgili yazılar

Abidik Gubidik Ali

İlginç milletiz vessalam. 15  yıldır niye AKP iktidarda daha iyi anlıyoruz. Normal, demokratik, çağdaş bir ülkede neler olurdu neler… Millet,

Koç: Biz önce Türkiye dedik, AKP önce Saray dedi.

CHP sözcüsü Haluk Koç ‘önce Saray diyenler’in ülkeyi kaosa ve krize sürüklediğini söyledi. MYK toplantısı devam ederken açıklama yapan Koç

MİT YASASI BİR TEPKİ YASASIDIR

AKP’nin MİT yasasında değişiklik yapan önergesine karşı çıkan CHP muhalefet şerhini tamamladı. MİT’in bütün eylem ve işlemlerinin Anayasa gereği açık olmasının zorunluluğna işaret edilen yazıda “Ülkede yaşayan herkese ait bütün bilgileri izin almaksızın görebilmek için PTT, Türk Hava Kurumu, BDDK, Millî Eğitim Bakanlığı gibi kurumlarla protokol imzalanması doğru ise, bu açık Anayasa ihlalidir” denildi.

Bir Cevap Yazın