Eski AKP’li vekil Erdoğan’a hakaret etti tutuklandı

Eski AKP’li vekil Erdoğan’a hakaret etti tutuklandı

Eski AKP Milletvekili Feyzi İşbaşaran, Twitter’da 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alındığı polis merkezinden çıkışta AKP’li kalabalık bir grubun protestosuyla karşılaştı.

ERDOĞAN LEHİNE SLOGAN, İŞBAŞARAN’IN ARACINA YUMURTA

Protestocular İşbaşaran’ın Beyoğlu Polis Merkezi çıkışında bindirildiği otomobile yumurta attı. Bu sırada izdiham da yaşandı.

ADLİYE GİRİŞİNDE YUMRUKLU – TEKMELİ SALDIRI

Feyzi İşbaşaran adliye girişinde de 2 kişinin saldırısına uğradı. Tekmeli yumruklu saldırıya uğrayan İşbaşaran’ı polisler ve özel güvenlik görevlileri korumaya çalıştı. 2 saldırgan gözaltına alındı.

TWİTTER PAYLAŞIMINA “HAKARET GÖZALTISI”

Edinilen bilgiye göre AKP eski milletvekili Feyzi İşbaşaran, Twitter hesabından 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği iddiasıyla yapılan şikayetler üzerine Beyoğlu Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından Beyoğlu’nda kaldığı otelde gözaltına alındı. İşbaşaran daha sonra çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklma kararı ile cezaevine gönrerildi.

06.30 MESAJI : ODAMI POLİSLER BASTI

İşbaşaran sabah 06.30 sıralarında twitter hesabından paylaştığı mesajında “Londra’dan geldim. Saat bu saat. Tayyip’in polisleri odayı bastı. Giyinip gidiyorum..” şeklinde paylaşımda bulundu

İşbaşaran’ın Erdoğan’a hakaret ettiği işte o twitt :

Diktatör, biz 12 Eylül’den geliyoruz. Geç bu sabah otelden almaları. Seni sarayından alacağız.

HODRİ MEYDAN…. Hiç korkmam , ÇÜNKÜ HIRSIZ DEĞİLİM. SENİ TÜM DÜNYAYA REZİL EDECEĞİM.

Londra’dan geldim. Saat bu saat. Tayyip’in polisleri otelde kaldığım odayı bastı , giyinip gidiyorum. Senden Korkan senden akçak olsun.


İlgili yazılar

Grup başkanvekili olarak eleştiremezsiniz

CHP Sözcüsü Haluk Koç seçim sürecine ilişkin olarak yönetimi eleştiren Grup Başkanvekili Muharrem İnce’ye,”Genel başkanı grup başkanvekili sıfatıyla yapamazsınız” dedi.

Dokunulmazlığımı kaldırın

CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında hazırlanan fezlekelerin TBMM’ye gönderilmesinden sonra, “dokunulmazlığım kaldırılsın. Yargı da hesap vermeye hazırım” dedi.

AKP’ye şeref sözü anımsatması

MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu, TBMM genel kurulunda görüşülmekte olan Torba yasanın 100. maddesinde yer alan devlet memurlarının eski görevlerine

Bir Cevap Yazın