FETHİ YAŞAR’A GENÇ DESTEĞİ

FETHİ YAŞAR’A GENÇ DESTEĞİ

Yenimahalle Belediye Başkanlığına yeniden aday gösterilen Fethi Yaşar, 30 Mart öncesi vatandaşları evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor. Seçimlere az bir süre kala seçmenlerle buluşup sohbet eden Yaşar, her gittiği evde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanırken, İpek Ailesi’nin evinde ise hoş bir sürprizle ağırlandı.

Bu yıl ilk kez oy kullanacak olan binanın yeni seçmenleri, Yaşar’a üzerinde “Yeni Seçmenlerden Başkana Başarılar“ yazan pasta ile sürpriz yaptı. Pastayı Yaşar’la birlikte kesen yeni seçmenler, ilk oylarının Fethi Yaşar’a olduğunu söyledi.

“Başkanın Yenimahalle için yaptıkları göz ardı edilemez” diye konuşan gençler, “Başkanımız bizlere her zaman destek oldu ve sahip çıktı. Okullarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşıladı. Kendisini çok seviyoruz ve desteğimizi oyumuzla göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu hoş sürpriz karşısında oldukça mutlu olan Yaşar, “Gençler bizim geleceğimizdir. Geleceğimizin aydınlık olması için gençlere elimden geldiğince her zaman destek veriyorum. Başarılı olmak istiyorsanız önce halka inmelisiniz. Benim için insanların huzuru, mutluluğu her şeyden önemlidir” dedi.

5 yıl boyunca Yenimahalle’ye yaptığı hizmetleri ve yeni dönemde hayata geçireceği projeleri de anlatan Yaşar, kendisini dinleyen bina sakinlerinin, desteğini arkasına aldı.


İlgili yazılar

TÜRKİYE-SURİYE İLE SAVAŞ HALİNDE Mİ?

Suriye’ de üç yıldır devam eden savaş, bölgemiz ve ülkemiz için büyük tehlikeleri de içinde barındırıyor. Şuana kadar Suriye’de devam

Atama kararlarına bu sıfatı ile devam eden Erdoğan

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Başbakan sıfatı ile Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası bulunduğu atama kararlarına iptal davası açacağını bildirdi.

ABD Rusya’dan roket motoru alıyor!

Türkiye’nin Rusya’ya karşı ülke güvenilğini sağlamak üzere göreve çağırdığı  NATO’nun en büyük ülkesi  ABD Rusya’dan 20 adet RD-180 roket motoru

Bir Cevap Yazın