FETHİ YAŞAR’A GENÇ DESTEĞİ

FETHİ YAŞAR’A GENÇ DESTEĞİ

Yenimahalle Belediye Başkanlığına yeniden aday gösterilen Fethi Yaşar, 30 Mart öncesi vatandaşları evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor. Seçimlere az bir süre kala seçmenlerle buluşup sohbet eden Yaşar, her gittiği evde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanırken, İpek Ailesi’nin evinde ise hoş bir sürprizle ağırlandı.

Bu yıl ilk kez oy kullanacak olan binanın yeni seçmenleri, Yaşar’a üzerinde “Yeni Seçmenlerden Başkana Başarılar“ yazan pasta ile sürpriz yaptı. Pastayı Yaşar’la birlikte kesen yeni seçmenler, ilk oylarının Fethi Yaşar’a olduğunu söyledi.

“Başkanın Yenimahalle için yaptıkları göz ardı edilemez” diye konuşan gençler, “Başkanımız bizlere her zaman destek oldu ve sahip çıktı. Okullarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşıladı. Kendisini çok seviyoruz ve desteğimizi oyumuzla göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu hoş sürpriz karşısında oldukça mutlu olan Yaşar, “Gençler bizim geleceğimizdir. Geleceğimizin aydınlık olması için gençlere elimden geldiğince her zaman destek veriyorum. Başarılı olmak istiyorsanız önce halka inmelisiniz. Benim için insanların huzuru, mutluluğu her şeyden önemlidir” dedi.

5 yıl boyunca Yenimahalle’ye yaptığı hizmetleri ve yeni dönemde hayata geçireceği projeleri de anlatan Yaşar, kendisini dinleyen bina sakinlerinin, desteğini arkasına aldı.


İlgili yazılar

BU ÜLKEYİ HIRSIZ VE KATİLLERE BIRAKMAYACAĞIZ

Gazeteci Tuncay Özkan tahliyesinden sonra ilk açıklamayı yaptı. işte o açıklama:

CHP TBMM’yi olağanüstü toplantıya çağırdı

CHP Grup başkanvekili Özgür Özel  Türkiye’nin terörle mücadelede çok ağır bedeller ödediğini ve  ödemeye de devam ettiğini belirterek  iç ve

Turgut Dibek İstifa Etti

CHP Kırklareli milletvekili Turgut Dibek partisinden istifa etti. Belediye başkan adaylarının belirlenmesi sürecinde mevcut başkan Cavit Çağlayan’ı destekleyen Dibek. Aynı ilden milletvekili Mehmet Siyam Kesim aday gösterilince partisinden ayrıldı.

Bir Cevap Yazın