FETHİ YAŞAR’A GENÇ DESTEĞİ

FETHİ YAŞAR’A GENÇ DESTEĞİ

Yenimahalle Belediye Başkanlığına yeniden aday gösterilen Fethi Yaşar, 30 Mart öncesi vatandaşları evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor. Seçimlere az bir süre kala seçmenlerle buluşup sohbet eden Yaşar, her gittiği evde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanırken, İpek Ailesi’nin evinde ise hoş bir sürprizle ağırlandı.

Bu yıl ilk kez oy kullanacak olan binanın yeni seçmenleri, Yaşar’a üzerinde “Yeni Seçmenlerden Başkana Başarılar“ yazan pasta ile sürpriz yaptı. Pastayı Yaşar’la birlikte kesen yeni seçmenler, ilk oylarının Fethi Yaşar’a olduğunu söyledi.

“Başkanın Yenimahalle için yaptıkları göz ardı edilemez” diye konuşan gençler, “Başkanımız bizlere her zaman destek oldu ve sahip çıktı. Okullarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşıladı. Kendisini çok seviyoruz ve desteğimizi oyumuzla göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu hoş sürpriz karşısında oldukça mutlu olan Yaşar, “Gençler bizim geleceğimizdir. Geleceğimizin aydınlık olması için gençlere elimden geldiğince her zaman destek veriyorum. Başarılı olmak istiyorsanız önce halka inmelisiniz. Benim için insanların huzuru, mutluluğu her şeyden önemlidir” dedi.

5 yıl boyunca Yenimahalle’ye yaptığı hizmetleri ve yeni dönemde hayata geçireceği projeleri de anlatan Yaşar, kendisini dinleyen bina sakinlerinin, desteğini arkasına aldı.


İlgili yazılar

Davutoğlu: Arınç’a açıklama yetkisi vermedi!

Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında toplanan bakanlar kurulu toplantısında ilk defa  sözcü açıklama yapmadı. Yaklaşık 8 saat süren toplantı  sonrasında Başbakan

Ethem Sarısülük davası ertelendi

Ankara’daki Gezi Parkı Direnişi sırasında polis kurşunuyla öldürülen Ethem Sarısülük’ün davasının beşinci duruşması bugün görüldü. Dava için yüzlerce kişi Ankara

Davutoğlu: Baykal tecrübeli bir siyasetçi…

AKP Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Meclis Başkan adayının İsmet Yılmaz olduğunu açıkladı. Davutoğlu AKP Genel Merkezi’nde yapılan

Bir Cevap Yazın