GENÇ BAŞKAN ADAYI ÇANKAYA’YI GEZİYOR

GENÇ BAŞKAN ADAYI ÇANKAYA’YI GEZİYOR

Taşdelen’i mahallenin çocukları ellerinde CHP bayraklarıyla karşıladı. Çocuklarla birlikte yürüyen ve vatandaşlarla tek tek selamlaşan Alper Taşdelen’i, eşi Kezban Taşdelen de çalışmalarında yalnız bırakmadı.
Siyaset yapmaya değil hizmet etmeye geldiklerini söyleyen Taşdelen, Çankaya’nın yoksul mahallesiyle zengin mahallesi arasında bir fark kalmaması için çok çalışacaklarını vurguladı. Hizmet anlamında tek Çankaya’yı yaratacaklarını ifade eden Taşdelen, şöyle devam etti:
“ Belediye Başkanınız olarak sizin yanınızda olacağım. Belediye olarak sizin haklarınızı koruyacağız. İmar noktasında belediye nasıl yetki veriyorsa ben bunları sizin lehinize kullanacağım. Sizlerin haklarını sizlere teslim ederek buraları kalkındıracağız. Boztepe’yi hizmette örnek proje yapacağız. İlçemiz sınırlarında yeni oluşan yerleşim bölgelerindeki uygun alanlarda, küçük metrekareli sosyal konutlar yapacağız. Belediye ile halkın iletişiminin kopmaması, her bireyin istediği an belediyeye ulaşabilmesi için mahalle hizmet büroları açacağız. Bu bürolarla hizmeti halkımızın ayağına götüreceğiz. “

“SEVGİ, SAYGI VE BEREKET HAKİM OLACAK” 

CHP Çankaya Belediye Başkan Adayı Alper Taşdelen, daha sonra Mustafa Kemal Mahallesi Seçim Bürosu’nu hizmete açtı. Seçimlere 10 gün gibi kısa bir zaman kaldığını vurgulayan Taşdelen, çok çalışacaklarını kaydetti ve “Sıkılmadık el, girilmedik ev bırakmayacağız. Sevgi, saygı, bereketin hakim olduğu bir yönetimi Ankara’ya kazandıracağız” dedi.
Taşdelen’in seçim bürosu açılışına, Kızılay’da gezi direnişinde vurularak öldürülen Ethem Sarısülük’ün annesi Sayfi Sarısülük de katılarak destek verdi.


İlgili yazılar

Baransu: Dindar kesimin vicdanı yok

Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Başkanlığındaki Cumhuriyet Halk Partisi Cezaevi Komisyonu üyeleri halen tutuklu olan gazetecileri ziyaret etti. Samanyolu Grup

TANRIKULU ARINÇ’A TUNÇ PEKER’İ SORDU

CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu Büyük Yolsuzluk ve Rüşvet Soruşturmasının 25 Aralık 2013 tarihli ikinci dalga soruşturmasını yürütürken soruşturmadan alınan Savcı Muammer Akkaş’ın İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok’un talimatıyla yerine getirilmeyen gözaltı listesinde yer alan 41 kişiden birisi olan Kadri Tunç Peker’in Başbakanın kardeşi Mustafa Erdoğan ile akrabalık ilişkisi nedir? diye sordu.

Eğitim-İş: Okullar Tarikat Yuvaları Olacak

Eğitim-İş Sendikası Başbakan Binali Yıldırım tarafından 24 Mayıs 2016 tarihinde TBMM Genel Kurulu’nda okunan 65. Hükümet’in eğitim politikasının  “eğitimde yaşanan

Bir Cevap Yazın