Günay’dan sonra şimdi de Yıldırım

Günay’dan sonra şimdi de Yıldırım

Ertuğrul Günay’dan sonra Hasan Hami Yıldırım’da parti kuracağını açıklayan İdris Bal’ı yanlız bıraktı.

Bağımsız Kütahya Milletvekili İdris Bal yeni parti kuracağı açıklamasının ardından gözler AKP’den birlikte istifa eden bağımsız milletvekillerine çevrildi. İzmir Bağımsız Milletvekili Ertuğrul Günay herhangi bir siyasi oluşuma katılmayacağını açıklayan ilk isim olurken, Bal’a bir süpriz de Bağımsız Burdur Milletvekili Yıldırım’dan geldi.

Ertuğrul Günay yeni partiye katılacak mı?

Yakın çevresine konuşan Yıldırım, ” parti çalışmalarında kesinlikle yokum. Sayın Bal’a başarılar dilerim” dedi.

Öte yandan Günay ve Yıldırımın bu açıklamalarının ardından İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür ve İzmir Bağımsız Milletvekili Hasan İşbilen’in tavırlarının ne olacağı merak konusu oldu.


İlgili yazılar

Adayların oy oranı ne?

CHP Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, “Bizim yaptırdığımız son ankete göre puan farkı İhsanoğlu ve Erdoğan arasında ikiye düşmüş durumda.

Balbay: Kurultay tarihi kesin mi?

CHP İzmir Milletvekili ve Genel Başkan Adayı Mustafa Ali Balbay partinin kurultay sürecine tartışmalı girmemesi gerektiğini belirterek, “Böylesi bir dönemde

Deniz Kuvvetleri’nden alkışlanacak hareket

İstanbul-Bozcaada-Bodrum rotasında bu yıl Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından 7-13 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek Deniz Kuvvetleri Kupası’nda adından, özel ödüllerine kadar “vefa”

Bir Cevap Yazın