İKTİDAR MİLLİ İRADE HIRSIZLIĞI YAPTI

İKTİDAR MİLLİ İRADE HIRSIZLIĞI YAPTI

AKP’den istifa ederek yoluna bağımsız olarak devam etme kararı alan Kütahya Milletvekili Bal, eski partisi ve hükümete yönelik eleştirilerini sürdürüyor.
“Milli irade ve hırsızlık” üzerinden bazı sorular yönelten Bal, Twitter hesabından şu ifadeleri takipçileriyle paylaştı:
“Şeffaflık, üstünlerin hukuku değil hukukun üstünlüğü, özgürlükler, diyerek milletten oy alanlar, şimdi yaptıklarıyla oyları çalmış olmaz mı? Hesap verebilirlik, yetim hakkı, hortumların kesilmesi, israfın önlenmesi diyerek oy alanlar, şimdi yaptıklarıyla oyları çalmış olmaz mı? AB, muasır medeniyet diyerek oy alanlar, Şanghay’a girelim, Youtube kapatılabilir diyerek milli iradeyi çalmış olmuyor mu? Alevi de Sünni de, sağcı da solcu da birinci sınıf vatandaştır diye oy alanlar, bir Alevi’yi ötekileştirdiklerinde milli irade hırsızlığı olmuyor mu? Büyüğümüze selam, Allah sizden razı olsun diyerek oy alıp, daha sonra Haşhaşi, vampir, sülük ilan etmek, milli irade hırsızlığı olmuyor mu? Müzakere etmeyiz, terörü bitireceğiz diye oy alıp, dağa çıkmalara, propagandalara, Kuzey Suriye’de devlete göz yummak milli irade hırsızlığı değil mi?”


İlgili yazılar

Gök: TUS sınavında eski yönteme neden dönülüyor ?

CHP’li Gök Doktorların, TUS sınav yönteminde değişiklik yapılıp klasik yönteme dönülmesinin çok şaşırtıcı olduğuna dikkat çekti. Konuyu meclis gündemine taşıyan

Erdoğan: Üç yılda kemiksiz bir milyon lira kazanmış!

CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, 12. Cumhurbaşkanı Seçilen Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 yıl önce verdiği mal beyanına göre bugün itibariyle

O VALİYE ZİMMETTEN SORUŞTURMA

Aksaray’a Vali olarak atanan İçişleri Bakanlığı hukuk müşaviri Şeref Ataklı hakkında “zimmet” nedeniyle suç duyurusunda bulunulduğu, güvenlik soruşturmasında ise “irticai eğilimli” notu düşüldüğü ortaya çıktı.

Bir Cevap Yazın