İnce, İnönü’yü unutmadı

İnce, İnönü’yü unutmadı

Erdal İnönü ve Muharrem İnce 1999 Yalova

Erdal İnönü ve Muharrem İnce 1999 Yalova

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Türk siyasetinin önemli isimlerinden Erdal İnönü’yü vefatının 7. yıl dönümünde unutmadı. Zatürre teşhisiyle bir süre tedavi gören Erdal İnönü , 31 Ekim 2007 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde, yaşama veda etmişti. 1999’da Yalova depreminden hemen sonra inceleme yapmak ve bilgi almak Üzere Yalova’ya gelen SHP Onursal genel Başkanı Erdal İnönü’yü CHP il başkanı sıfatıyla Muharrem ince karşılamış ve depremle ilgili bilgi vermişti.

İnce merhum İnönü’nün ölüm yıl dönümünde twitter hesabından paylaştığı  fotoğrafın altına “Tanımaktan onur duyduğum Genel Başkanımız sayın Erdal İnönü’yü saygı ve rahmetle anıyorum.” diye yazdı.

 


İlgili yazılar

İşte Erdoğan’ın AYM rahatsızlığının gerekçesi

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Anayasa Mahkemesi’nin Can Dündar ve Erdem Gül’ün bireysel başvuruları hakkında verdiği karar hakkındaki ‘Tanımıyorum , saygı da

Haramzadeler yeniden ortaya çıktı

17 aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması aşamasında yayınladıkları ses kayıtları ile gündemi değiştiren “Haramzadeler” isimli sosyal medya kullanıcıları yeni iddialarla ortaya çıktı.

Kılıçdaroğlu: Erdoğan AB’nin Elini Rahatlattı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, Türkiye’ye sığınan 3 milyona yakın Suriyeliye Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığının verileceğini açıklamasını değerlendiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,

Bir Cevap Yazın