İnce, ” Ne yaparsan yap yargılanacaksın “

İnce, ” Ne yaparsan yap yargılanacaksın “

CHP’li Muharrem İnce Meclis Soruşturma Komisyonuna getirilen yayın yasağına tepki göstererek, ” yasak bunların fıtratında var ” dedi.

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce kendi twitter hesabından takipçilerine, ” Yeni Tükkiye’ye bak. Yolsuzlukla suçlanan 4 eski bakanla ilgili kurulan meclis araştırma komisyonuna yayın yasağı gelmiş. Yasa çıkar yönetmelik değiştir, HSYK’yı ele geçir, hakimi, savcıyı, polisi değiştir. Yayın yasağı getir. Ne yaparsan yap yargılanacaksın. Yasak bunların fıtratında var. Kendisine güvenen yayın yasağından medet ummaz.  Bakanlar, bakan çocukları, ayakkabı kutuları, para sayma makinaları, çelik kasalar, sıfırlama paniği !  Buldukları çözüm yayın yasağı. Komikler ! Twitter yasağını savunup ve yasaklayıp ardından , “Dünyada en çok twitter takipçisi olan Dış İşleri Bakanlığı bizde ” diye övünmek.” diye yazdı.

Fotoğraf1190

 


İlgili yazılar

Sağlıkta Pembe Yalan Dönemi!

Başbakan Binali Yıldırım’ın hastanelerin acil servislerine “kız bakmaya gidiyor” açıklamasına tepkiler sürüyor. Genel Sağlık İş Sendikası’ndan yapılan duyuruda açıklamanın  “düzeysizlik”

TEZCAN: BAŞBAKAN YALAN SÖYLEMEYE DEVAM EDİYOR

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün Burdur mitinginde CHP’ye sahte bir belgeye dayanarak “iftira attığını” belirterek, “Başbakan yalan söylemeye devam ediyor. 1960 yılında sıkıyönetim komutanlığının yayınladığı iddia edilen tebliğle CHP’nin ne ilgisi olabilir? diye sordu.

Ortadoğu’nun haritası yeniden düzenlenecek!

Dr. Mehmet Ali Ediboğlu Hatay Milletvekili “Arap Baharı”nın başladığı son 4 yıldan bu yana artan biçimde AKP Hükümetinin izlediği taşeron

“İnce, ” Ne yaparsan yap yargılanacaksın “” için 1 cevap

  1. BULUT diyor ki:

    ……:::::… Bu dünyada işlenen günahlar ve kanunsuz eylem yapanlar bu dünyada Yaradan tarafından “suçlar cezasız kalmıyor” diye herkes görsün diye cezalandırılıyor, öbür tarafa ta asıl ceza verilecek, Allah ” her türlü günahı affedebilirim yalnız bana kul hakkı ile gelmeyin.” diyor.
    Devlet malı kul hakkı değil mi yoksa…

Bir Cevap Yazın