Kamacı: AKP’den kurtulmanın yolu çok çalışmak

Kamacı: AKP’den kurtulmanın yolu çok çalışmak

Uzun süredir sorunlu olan CHP Antalya’da  Cavit Arı’nın il başkanı olmasıyla birlikte yeni bir dönem başladı. Eski Genel Başkanı Baykal’ın da  doğrudan müdahil olduğu  il – ilçe başkanlığı seçimlerinde hedef 2015 genel seçimi olarak belirlendi.

İlde partililer arasındaki kırgınlığın giderilmesi amacıyla Baykal’ın önerisi ile Kumluca İlçe Başkanlığına eski milletvekili Nail Kamacı seçildi.

Kumluca Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen olağanüstü kongrede divan başkanlığını İl Başkanı Cavit Arı’nın yaptığı kongreye, CHP Antalya milletvekilleri Deniz Baykal, Yıldıray Sapan, Osman Kaptan, Gürkut Acar, Arif Bulut ve çok sayıda partili  katıldı.

Baykal burada yaptığı konuşmada, 2015 yılı Haziran ayında yapılacak genel seçimlerin ülke geleceği için önemli bir dönüm noktası olacağını söyledi. Devletin tüm kurumlarının talan edildiğini belirten Baykal ” AKP Milletin seçtiği, milletin oyları ile oluşan meclisi de ortadan kaldırmak istiyor” diye konuştu.

LÜGATIMDA BAŞARISIZLIK YOK

Tek aday olarak seçime katılan Kamacı ise konuşmasında, gelecek genel seçimlerin her seçimden daha önemli olduğunu ifade etti. Partisi için her zaman göreve hazır olduğunu dile getiren Kamacı, “Bugün de bu düşünceyle ilçe başkanlığına aday oldum. Hedefimiz partimizi iktidar yapmak. Bu amaçla çalışacağım.Güçlü bir CHP güçlü Türkiye, Atatürk değerlerinin , çağdaşlığın korunması demektir. Partili arkadaşlarımın da bu bilinçte olduğunu biliyorum. Birbirimizi eleştirmek yerine el ele vererek, gece gündüz demeden çalışmalıyız ve çalışacağız. Ülkemizi seviyoruz ve başka çaremiz de yok. Bu iktidardan ülkeyi kurtarmanın yolu çok çalışmaktan geçiyor” dedi.

Kamacı “Kumluca’nın ardından Kemer, Finike, Demre, Kaş, Elmalı ve Korkuteli ilçeleriyle birlikte hareket ederek, partiler olarak ben değil, biz olabilmenin yollarını arayacağız. Benim lügatımda ‘başarısızlık’ diye bir kelime yoktur. Benim anlayışımda çalışmak vardır, yorulmak yoktur. Buradan benimle çalışacak tüm partililere sesleniyorum; eğer seçim kazanmak istiyorsak son 2 ayda çalışmayla değil, ilk önce ilçe merkezinde daha sonra da çevre mahallelerde çalışmalar yapılarak sonuca gideceğiz. Herkes şimdiden yarın seçim olacak gibi çalışmak için hazır olsun.” ifadesini kullandı.

CHP kumluca ilçe yönetim kurulu üyeliklerine  Yusuf Altekin,  Ayşe Arik Ertürk, Nuri Çam, Uğur Duran, Dilek Engin, Bayram Erdoğan, Fahrettin Karaöz, Hüseyin Kütük, Yılmaz Öncel, Kemal Bilal Öner, Gizem Özer, Erdoğan Selçuk ve Bayram Yılmaz seçildi.


İlgili yazılar

Uğur Işılak’a kötü haber

Meclis’te katıldığı ilk oturumda uyurken görüntülenen şarkıcı Uğur Işılak’ın yeniden aday gösterilmeyeceği konuşuluyor… AKP ile CHP arasında geçen koalisyon görüşmelerinden

Gök: Çocukları da siyasete alet ettiler (Video haber)

CHP Grupbaşkanvekili Levent Gök Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bir Başbakan tarafından bir çocuğun nasıl istismar ve  siyasete alet edildiğini

Kılıçdaroğlu: Canlı bombalar Türk vatandaşı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kendisini “içeride konuşulan her şeyi dışarıda aktarıyor” diye eleştirmesini, “İçeride konuşulanları dışarıda

Bir Cevap Yazın