KILIÇDAROĞLU-ERDOĞAN DÜELLOSU SÜRÜYOR

KILIÇDAROĞLU-ERDOĞAN DÜELLOSU SÜRÜYOR

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, kendisi ve partisine yönelik sert eleştirilerini bugün de sürdüren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a Twitter hesabından yüklendi.
Başbakan Erdoğan’ın yalan söylediğini takipçileriyle paylaşan Kılıçdaroğlu, “Gezi olayları gibi hassas bir dönemde Kabataş yalanını söyleyebilen bir insanın, yolsuzluk sürecinde doğru söylediğine kim inanabilir?” diye sordu.
Kılıçdaroğlu ayrıca, “Erdoğan bir sonraki ses kaydında, Alo Fatih’ten, kanalın logosu yerine kendi suratını koymasını isterse hiç şaşırmayacağız” dedi.


İlgili yazılar

Bilal’in savcısı Edirne’ye gönderildi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu sehven şüpheli sıfatıyla ifadeye çağıran savcı Mehmet Demir, hakkındaki soruşturma sonuçlanıncaya kadar Edirne Savcılığı’nda yetkilendirildi.

Metiner: Başka yolsuzluklar da var…

AKP İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, koalisyon görüşmelerinde “yolsuzluk” dosyalarının temel  sorun olarak kabul edilmemesi gerektiğini belirtti. Metiner AKP olarak verilmeyecek

Süleyman ossun da çamurdan ossun!

Süleyman YAĞIZ Yazarlık yaşamına, 1972 yılının Ekim ayında, yâni tam 43 yıl önce, dönemin etkili gazetelerinden Yeni Ortam‘da, “A.İ. Avşaroğlu”

Bir Cevap Yazın