Kılıçdaroğlu evden  izleyecek seçimi

Kılıçdaroğlu evden izleyecek seçimi

2015 Milletvekili Genel Seçimlerinde oyların sayılmaya başlamasıyla birlikte Söğütözü’ndeki CHP Genel Merkezi’nde de hareketli dakikalar yaşanıyor.

Genel merkez binasının önünde dev ekranlar kurulmuş durumda. CHP bayraklarıyla süslenen bahçeye Genel Başkan Kemeal Kılıçdaroğlu’nun konuşma yapacağı kürsü hazırlandı.

Parti binasına “Bu ülkenin zenginliğinden her vatandaşımız hak ettiği payı alacak” yazılı, Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafının yer aldığı dev afişler asıldı. CHP’de basın mensupları için de, genel merkezin ikinci katı hazırlandı. CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin de basın mensuplarını ziyaret etti.

YSK’nın Seçim Bilişim Sistemi’nin yanı sıra CHP sonuçlar için kendi sistemini de kullanacak. Genel merkezin zemin katında oluşturulan Seçim Koordinasyon Merkezi’nde, YSK’nın sonuçlarıyla, parti üyelerinin siteme gireceği sonuçlar karşılaştırılacak. Seçim Koordinasyon Merkezi’nde profesyonel görevlilerin yanı sıra gönüllüler de çalışıyor.

Öte yandan Kılıçdaroğlu’nun seçim sonuçlarını Ankara Çukurambar semtindeki evinden takip ettiği belirtildi.(anka)


İlgili yazılar

KILIÇDAROĞLU’NUN ERDOĞAN’A YANITI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu istifa edeceği haberlerini yalanladı.Kılıçdaroğlu “İstifa edecek birisi varsa bu ülkeyi soyan adamdır.Biz sonuna kadar mücadele edeceğiz”

BALBAY’A ZİYARET

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tutuklu CHP Milletvekili Mustafa Balbay’ı Sincan Cezaevi’nde ziyaret etti. Kılıçdaroğlu-Balbay görüşmesine, CHP Grup Başkanvekilleri Akif

Ama bu kez veda etti!

Başbakan yardımcısı Bülent Arınç yine ağladı. Arınç partisinin Manisa  kongresinde yaptığı veda konuşmasında siyasi hayatından kesitler verirken,  son kongreyi yaptığını

Bir Cevap Yazın