Kılıçdaroğlu: Kavga Edeni Atarım

Kılıçdaroğlu: Kavga Edeni Atarım

Yüzde 49 bu ülkede demokrasiye inanan bütün insanların ortak oyudur. YSK’da onurlu bir hakim var. Onu buradan saygıyla anmak istiyoruz. Dolayısıyla önümüzdeki süreçte yüzde 49 payı büyütmek için mücadele edeceğiz, herkesle konuşacağız. Bütün meslek örgütleri. Siyasal partilerle konuşacağız. Bizim hayrımız sona ermiş bir hayır değildir. Biz demokrasi mücadelesini yeni başlatıyoruz.

Parti içi kavgaya asla izin vermeyeceğiz. Kavga edenleri gerekirse kapının önüne koyacağız. Demokrasi hepimiz için geçerli. Benim gibi düşünmeyenler için de geçerli. Ama onun oyunu sahiplenmek o oy benimdir demek doğru değil.
Tarafsız cumhurbaşkanlığı dönemi bitti. Bir partinin genel başkanı olan cumhurbaşkanı Saygıyı da o çerçevede görecektir. Kılıçdaroğlu doğruları söylemiyor deniliyordu. Buyurun cumhurbaşkanı törenle partisine üye oldu. Bir partinin genel başkanı bütün üst düze yöneticileri tayin edecek. Buna izin verecek miyiz. Onun için söylüyorum. Mücadelemiz yeni başlıyor diye.
Adliyeye, kışlaya ve camiye siyaseti sokmayın diye uyardık. Şimdi üçüne de siyaseti soktular.: adalet olmazsa devlet olmaz. Bütün bunlar olurken hükümetin tek derdi ABD’deki Rıza Zarrab’tı. Niçin? Çünkü ayakkabı geleneğinden geliyorlar da onun için Zarab’la ilgileniyorlar. O kadar ileri gittiler ki Türkiye için lobi yapan avukatı Rıza Zarrab’ın avukatı tayin ettiler. Çünkü konuşursa kirli çamaşırlar ortaya dökülür diye korkuyorlar. Ama hepsi konuşacak.


İlgili yazılar

Başbakan Erdoğan’ın Türk Sporunun en zeki ve yaratıcı taraftar grubu olan Çarşı”yı susturması için BJK kübü yöneticilerini tehdit ettiği ortaya çıktı.

MHP: Baykal’ın Erdoğan aşkı nereden geliyor?

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri Sayın İsmet Büyükataman eski CHP’ genel başkanı  ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın “koalisyon öncesi üstlendiği misyonun

Yarkadaş: Ülkemiz Büyük Tehdit altında

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Enstitüsü kurulması ve nüfusu 400 binden fazla olan yerleşim merkezlerinde AMATEM açılması

Bir Cevap Yazın