POLİS HAREKETE GEÇTİ

POLİS HAREKETE GEÇTİ

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş’ın “100 kişilik silahlı grup Ankara’ya getirildi” iddiaları üzerine Yavaş ile görüşüldüğünü, Yavaş’ın bu iddiayı “çevresindeki partililerden ve seçim merkezlerine gelen telefon ihbarlarından öğrendiğini” açıkladı.
Emniyet Genel Müdürlüğü, CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yavaş’ın gündeme getirdiği 100 kişilik silahlı bir grubun Ankara’ya geldiği iddiaları üzerine internet adresi üzerinden yazılı bir açıklama yaptı.
Söz konusu iddiaya ilişkin olarak, dün saat 15.05’te, Ankara Emniyet Müdür Yardımcının Yavaş ile telefonda görüştüğü belirtilen açıklamada, “Kendisinin bu konuyu ‘çevresindeki partililerden ve seçim merkezlerine gelen telefon ihbarlarından öğrendiğini, somut bir şey öğrenirse irtibata geçeceğini’ beyan etmiş ve alınan tedbirlerden dolayı güvenlik güçlerimize teşekkürlerini iletmiştir” denildi.
CHP’li Yavaş ile yapılan görüşmeye ait tutanak da Emniyet’in internet sitesinden yayımlandı.


İlgili yazılar

Suudi Arabistan ölüm virüsüne yakalandı

Her yıl hac mevsiminde milyonlarca insanın ziyaret ettiği Suudi Arabistan’ın en az beş kentine yayılan gizemli virüs birçok kişinin ölümüne

AKP Gençlik kolları maaşa bağlanmış!

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal Şanlıurfa’da AKP Gençlik Kolları’na maaş bağlandığını iddia etti. CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal Samanyolu Haber’de katıldığı

AKP iki ilde de kaybetti

Mini yerel seçimde iki ilde de AKP kaybetti. Yalova’da CHP adayı Vefa Salman, Ağrı’da ise BDP adayı Sırrı Sakık seçimi kazandı.

Bir Cevap Yazın