Tezcan :  Çetenin merkezi hükümettir

Tezcan : Çetenin merkezi hükümettir

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, bugün bir basın organında yer alan haber üzerine yazılı bir açıklama yaptı.

Haberde savcının yürüttüğü soruşturma dosyasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun şüpheliler arasında yer aldığının iddia edildiğini hatırlatan Tezcan, “Çetenin merkezi hükümettir, uzantıları da yargıdaki yandaşlarıdır.” dedi.

Tezcan, şöyle devam etti: “Bu elbise CHP Genel Başkanı üzerine yakışmaz. Çete arayanlar öncelikle hükümete baksınlar. Türkiye’yi demokrasi ve hukuk çizgisinden çıkarıp kanlı örgütlerle yönetmeye alışkanlık haline getirenler, belli ki yeni bir karanlık operasyonun peşinde. Terörün merkezi, en demokratik taleplere dahi tahammül edemeyerek, Gezi direnişçilerini terörist ilan eden, çarşı grubuna darbeci diyen iktidar çevrelerinin ta kendisidir. Çetenin merkezi hükümettir, uzantıları da yargıdaki yandaşlarıdır.”


İlgili yazılar

Günal: TOMA’lar sizi sandıkta koruyamayacak

MHP Antalya Milletvekili Doç.Dr.Mehmet Günal, TMSF bünyesindeki şirketlerin AKP’li yandaş işadamlarına peşkeş çekilmesini, ihalesiz olarak her seferinde bedelinin çok altında

RTÜK’TEN TBMM BAŞKANI ÇİÇEK’E YALANLAMA

RTÜK üyeleri Meclis TV’nin grup toplantısını kesmesini savunan TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in doğru söylemediğini bildirdi. Yazılı açıklama yapan RTÜK üyeleri Ali Öztünç, Esat Çıplak, Süleyman Demirkıran ve Ahmet Yıldırım yayın kesmenin Meclis Tv yönetmeliğinin 6. maddesi ile RTÜK Yasasının 6. maddesine aykırı olduğunu bildirdi.

AKP’liler Gezi’ye neden destek verdiğimizi yeni öğrendi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yolava’da kavşak yapmak  CHP’li belediye başkanın ağaç kesmesini onaylamadığını söyledi. Kılıçdaroğlu, “Diyorlar ki, Kılıçdaroğlu neden

Bir Cevap Yazın