YAŞAR’A DESTEK BÜYÜYOR

YAŞAR’A DESTEK BÜYÜYOR

Toplantı öncesinde işçilerle görüşen Yaşar, herkese bol kazanç diledi. OSTİM esnafının taleplerini dinleyen Yaşar, Adnan Keskin ve Fethi Genç’e kendisini esnafla buluşturduğu için teşekkür etti.
Hizmetlerinden söz eden Yaşar, “30 Mart seçimlerinin tüm Türkiye için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Kaynaklarını doğru kullanan bir belediye olduk. 52 yıldır Yenimahalle’de yaşıyorum. Ofiste oturmayı seven biri değilim. Ne zaman fırsat bulsam vatandaşlarla görüşmek için sokağa çıkıyorum. Makamda oturarak insanların derdine deva olabilmek, onları anlayabilmek mümkün değil. Siz siz olun Fethi Yaşar’a, ‘Bizim partiden’ diyerek oy vermeyin. Hizmetlerimden memnunsanız, dürüstlüğümden eminseniz oy verin” açıklamasında bulundu.

-YAŞAR’A DESTEK MESAJI-

Yaşar ile 5 yıldır birbirlerine destek olduklarını ifade eden Keskin, Yaşar’a destek mesajı verdi.
OSTİM ile ilgili Yaşar’ın kapısını çok sık çaldıklarını kaydeden Keskin, “Göreve geldiği günden beri Sayın Yaşar’ın makam odası herkese açık. Ne zaman bir sıkıntımız olsa bizleri reddetmedi. Esnafın içinden çıktığı için her sorununun farkında ve ona göre vatandaşa hizmet ediyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Hepinizden gönül rahatlığıyla Fethi Başkan’a destek olmanızı istiyorum” diye konuştu.

-SÖZLERİNİN ARKASINDA DURDU-

2009 yerel seçimlerinden önce Yaşar’ın kendilerini ziyaret ettiğini ve seçimi kazandıktan sonra da ihmal etmediğini vurgulayan Genç ise, “Sayın Yaşar göreve gelmeden önce verdiği tüm sözlerin arkasında durdu. Başkan olduktan sonra da OSTİM’e gelerek sorunlarımızı dinlemeye ve çözüm üretmeye devam etti” ifadelerini kullandı.

-YAŞAR’DAN KIRAATHANE ZİYARETLERİ-

30 Mart yerel seçimlerine yoğun bir tempoda hazırlanan Yaşar, Yenimahalleli vatandaşlarla bir araya gelmeye de ara vermeden devam ediyor.
5 yıl boyunca ilçeye yaptığı hizmetlerle hemen hemen her kesimin desteğini arkasına alan Yaşar, Demetevler’de bulunan Kaplanpaşa Kıraathanesi’ni ziyaretinde de vatandaşların tezahüratlarıyla ve alkışlarla karşılandı. Kıraathane ziyaretinde gördüğü ilgiden oldukça memnun olan Yaşar, “Yenimahalle’yi hem Türkiye’de hem de Ankara’da öncü belediye haline getirdik. Bugün sokaklarda ‘Fethi Ağabey’ olarak geziyorum. 5 dakika boş vaktim olsa Yenimahalleli hemşerilerimle bir araya geliyorum. Sizlerden biriyim. Köy çocuğuyum, Anadolu çocuğuyum. Geldiğim yeri de biliyorum, olduğum yeri de biliyorum” dedi. Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Yaşar, sözlerini şöyle sürdürdü: “Tek gayemiz bu güzel coğrafyada birlik, beraberlik içerisinde yaşamak, ülkemizi geleceğe kararlı adımlarla taşımaktır. Hukukun üstünlüğünü, eşit yurttaş ilkesini herkese kabul ettireceğiz. Bu ülkeyi bize teslim edenlerin kıymetini bilmemek nankörlüktür. İnsanları ötekileştirerek bir yere varamayız. Hangi düşünceden olursak olalım ülkemize sahip çıkacağız. Bu bayrak da dalgalanacak, bu cumhuriyet de ilelebet yaşayacak.”
Konuşması ayakta alkışlanan Yaşar, vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.
Ardından Salon Kardeşler Kıraathanesi’ne uğrayan Yaşar, vatandaşlarla çay içip sohbet etti.


İlgili yazılar

Yüksek: Herkes Kaçak elektrik kullansın

Sadece Doğu ve Güneydoğu’da örgütlü olan Demokratik Bölgeler Partisi’nin Batman’da düzenlediği ‘Hep Birlikte Öz Yönetime’ panelinde konuşan Eş Genel Başkanı

İki parti adayını çekti

CHP’nin 6 oy farkla kazandığı Yalova Belediye başkanlığı için 1 haziran’da seçim yapılacak. İşçi Partisi ve HEPAR, CHP’li Vefa Salman lehine adaylarını seçimden çekti.

Demirtaş: Cumhurbaşkanın tavrı normal değil

Koalisyon tartışmalarına HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş da katıldı. Demirtaş  “Cumhurbaşkanının hükümet kurmak için uzun süredir görev vermemesi normal

Bir Cevap Yazın