YOLSUZLUK YAPANIN HİÇ Mİ SUÇU YOK?

YOLSUZLUK YAPANIN HİÇ Mİ SUÇU YOK?

Başbakan Erdoğan, seçim mitinglerine Niğde ile devam etti. Vatandaşlara seslenen Erdoğan, Bitlis’te 5 partinin ittifak yapmasını değerlendirirken, “Bu 5’inin toplam oyu zaten yüzde 7. 40 çürük yumurtadan bir sağlam yumurta olmaz” diye konuştu.
Erdoğan, şunları kaydetti:
“Bunlar ne sandığı, ne milleti ne de milletin yakasını bulabilirler. İnşallah milletin eli bunların yakasında olacak. Günlerdir hukuksuz dinlemeler üzerinden siyaset yapıyorlar. Çık meydanda, sandıkta mücadeleni ver. Çıkabiliyorsan çık. Bu illegal dinlemeleri, montajları grup salonlarından dinletenlerden tazminatımızı alacağız. Beni, Cumhurbaşkanımızı, Genelkurmay Başkanını dinlemişler. İşadamlarını dinlemişler. Şantajla haraç topluyorlar. 30 Mart’ta bu telekulak çetesinden siz hesap soracaksınız. Bunların illerde ablaları, imamları var. Makbuzsuz para toplarlar. Bunların nereye gittiği belli değil. Türkiye onun vatanı değil mi çıksın gelsin. Niye gelemiyor. Türkiye’yi Pensilvanya’dan karıştıranlarla hesabımız var. Ey bu örgüte gönül veren benim saf kardeşlerim daha ne kadar bunların yanında olacaksınız. Onlara şunu da söyleyin; ‘Yüreğiniz varsa CHP’nin, MHP’nin gölgesinde değil, partinizi kurun öyle gelin. Partinize de genel başkan arıyorsanız, Pensilvanya’da zaten. Çağırın onu da gelsin Türkiye’ye.’ Türkiye onun vatanı değil mi? Vatanıysa çıksın gelsin. Niye gelemiyor? Gelsin, onun vatanı Amerika mı? Türkiye’yi Pensilvanya’dan karıştıranlara hesabımız var, bu da sorulacak.”


İlgili yazılar

Altunses tahliye edildi

Avukatlarının yaptığı itiraz sonucu Mehmet Emin Altunses hakkında tahliye kararı verildi. Konya’da Kubilay’ı anma töreninde yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret

Özkes: Bu iddialara da nereden çıktı?

CHP’den istifa eden İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, “Parti Meclisi’nden istifamın istenmesi gibi bir konu asla telaffuz dahi edilmedi. Bu iddialar

ERDOĞAN SOSYAL PAYLAŞIM SİTELERİNE TAKTI

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Bursa Gökdere Meydanı’nda partisinin düzenlediği mitingde halka seslendi. 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu yapılmasını eleştiren Başbakan Erdoğan, “Sahte âlimlerin dizinde, oturan, fitnecilerle, casuslarla uluslararası örgütlerin maşası olmuş sahtekârlarla yürüyen bir parti değiliz” dedi. Başbakan Erdoğan Sosyal Paylaşım sitesi Twitter içinde mahkeme kararı çıkarılacağını söyledi. Erdoğan gezi eylemleri sonrasında ise facebook’un Türkiye’de engellenmesi için girişimde bulunmuştu.

Bir Cevap Yazın