Eskişehir’de kano yarışı yapıldı!

Eskişehir’de kano yarışı yapıldı!

Odunpazarı Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Bayramı nedeniyle kano yarışları yapıldı.
Şehr-i Derya Parkı’nda bulunan gölette gerçekleştirilen yarışa 50’nin üzerinde sporcu katıldı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği yarış öncesi, yarışma tertip kurulu, başlangıç saatine kadar katılımcılardan kayıt aldı. Kano yarışlarında sporcular renkli görüntüler oluştururken, güneşli havanın keyfini çıkaran izleyenler kano yarışına ilgi gösterdi.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Haftası Kano yarışında üçüncülüğü Gökben İlbeyi ve İlkay Muhammed İlbeyi çifti alırken, ikinciliği Sercan Gündüz ve Selçuk Cömert ikilisi aldı. Yarışta birinciliği Fatma Korkmaz ve Sevde Kokmaz kardeşler aldı. Kazanan sporcuların ödüllerini Odunpazarı Belediyesi Meclis Üyesi Emre Genç, Kent Konseyi Genel Sekreteri İsmail Kumru ve su sporları antrenörü Emin Erden verdi.
Odunpazarı Belediyesi Spor Müdürlüğü yetkilileri kano yarışlarının yaz ayları boyunca süreceğini kaydetti.


İlgili yazılar

Külliye direnişinde mutlu son!

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’un başlattığı, Külliye direnişinin 22.saatinde hem Külliye’nin kapısı açıldı hem de Başkan Kurt nikah kıydı.

Dağlarca’nın 6. ölüm yıldönümü

Kadıköy Belediyesi 94 yaşında yaşama gözlerini yuman Türk şiirinin büyük şairlerinden Fazıl Hüsnü Dağkarca’yı ölümünün 6. Yılında  çeşitli etkinliklerle anacak.

Kadıköy Belediyesi’nin Cemevi kararı

Kadıköy Belediye Meclisi cemevlerinin ibadet yeri kabul edilmesi ve belediye olanaklarından diğer ibadethaneler gibi yararlanmasını oy çokluğuyla kabul etti. Kadıköy

Bir Cevap Yazın