Kavga değil hizmet için yola çıktık

Kavga değil hizmet için yola çıktık

Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala muhalefetin ortak adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Türkiye turuna devam ediyor. İhsanoğlu ankara programı çerçevesinde Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşarı da makamında ziyşaret etti. Yaşar’ı makamında ziyaret etmekten büyük memnuniyet duyduğunu kaydeden İhsanoğlu, “Geçen dönem Yenimahalle’ye çok güzel hizmetleriniz oldu. Bunu bugün ilçeyi gezerken de gördük. Bu dönemde de Yenimahalle halkı en iyi hizmeti almaya devam edecek” dedi.

Yapılan yatırımlarla Yenimahalle’nin eski görüntüsünden çok uzaklaştığını ve Ankara’nın en güzel ilçelerinden biri haline geldiğini belirten İhsanoğlu, Yaşar’ı hizmetlerinden dolayı tebrik etti.

Yaşar ise İhsanoğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkür ederek günün anısına Yenimak kursiyerleri tarafından yapılan bir tablo armağan etti.

 

yasar1Yenimahalle turu kapsamında Yenimahalle Belediyesi Kapalı Pazar Yeri ve Batıkent meydanda kendisini bekleyen kalabalığa da seslenen İhsanoğlu, “Biz buraya kimseyi karalamaya gelmedik. Bizi karalayanlara, iftira atanlara da ‘edep yahu’ diye sesleniyorum” dedi.

10 Ağustos Pazar günü Türkiye’de değişimin başlayacağını söyleyerek “Edirne’den Ardahan’a kadar gittiğim her yerde sessiz yığınlar gördüm. 10 Ağustos’ta sessiz yığınların kararını herkes görecek. Halkımız ‘yeter söz milletindir’ diyecek” ifadelerini kullanan İhsanoğlu’nun sözleri sık sık sloganlarla bölündü.

Vatandaşlardan oylarına sahip çıkmalarını isteyen İhsanoğlu, “Makam, mevkii için değil, vatana hizmet için bu yola çıktık. Ekmeğimizi herkesle bölüşmek istiyoruz ama vatanımızı kimseyle bölüşmeyeceğiz” diye konuştu.


İlgili yazılar

Yenimahalle Belediyesi’nden Türkan Saylan’a vefa…

Gazeteci Nebil Özgentürk’ün yazıp yönettiği, oyuncu Çetin Tekindor’un seslendirdiği Prof.Dr. Türkan Saylan’ın yaşamını anlatan “Kuğunun Yaşam Öyküsü” adlı belgesel izleyenlere

Kent Konseyleri Odunpazarı’nda toplandı

Odunpazarı Belediyesi ve Odunpazarı Kent Konseyi ev sahipliğinde gerçekleştirilen Türkiye Kent Konseyleri Platformu Toplantıs.ı’nın ilk oturumu 27 Eylül Cumartesi saat

Kurt: İşte Sosyal demokrat belediyecilik

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt  Sosyal demokrat anlayışla yepyeni bir geleceğe hazırlanan Odunpazarı Belediyesinin geride kalan 200 gününü değerlendirdi

Bir Cevap Yazın