BAKIN KİM MEDYA PATRONU OLUYOR

BAKIN KİM MEDYA PATRONU OLUYOR

Televizyonunun kuruluşu için Cübbeli Ahmet Hocaefendi’nin sahibi olduğu şirket, Radyo ve Televizyon Kurulu’na (RTÜK) resmen başvurdu.
Hürriyet’in haberine göre, RTÜK yetkilileri Cübbeli Hocaefendi’nin, uydu yayın lisansı için resmi başvurusunu yaptığını, gerekli belgeleri de RTÜK’e ulaştırdığını bildirdiler.
RTÜK’ün, Cübbeli Hocaefendi’nin televizyonuna lisans verilmesi konusunda henüz kararını vermediği, belgelerin incelenmekte olduğu ifade edildi.
KONUŞMALARINI İNTERNET ÜZERİNDEN CANLI YAYINLIYOR
Cübbeli Ahmet Hocaefendi, halen yaptığı konuşmaları internet üzerinden kendi adına açtığı bir siteden, canlı olarak yayınlıyor.
RTÜK’ten uydu yayın lisansı alınması halinde, Cübbeli Ahmet Hocaefendi’nin konuşmalarının, bu televizyon üzerinden yayınlanacağı, ayrıca eğitici içerikte yayın yapılacağı belirtiliyor.


İlgili yazılar

Yargıtay’dan Erdoğan’a kıyak

Yargıtay 4. Hukuk Dairesi, Kars’ta yaptığı ‘İnsanlık Anıtı’ heykeline ‘Ucube’ diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın heykeltraş Mehmet Aksoy’a 10 bin

TBMM’ye son kez askerlerin omuzunda geldi!…

Süleyman Demirel 27 yıl milletvekili olarak görev yaptığı TBMM’ye  son kez askerlerin omuzları üzerinde geldi. 91 yaşında yaşama veda eden

Devlet ancak 6 gün sonra o yolu açabildi!

Başbakan Davutoğlu’nun ifadesiyle Cihan Devleti Türkiye Tunceli-Erzincan karayolunu 6 gün sonra tek taraflı olarak ulaşıma açtı. CHP İstanbul Milletvekili Mahmut

Bir Cevap Yazın