BAKIN KİM MEDYA PATRONU OLUYOR

BAKIN KİM MEDYA PATRONU OLUYOR

Televizyonunun kuruluşu için Cübbeli Ahmet Hocaefendi’nin sahibi olduğu şirket, Radyo ve Televizyon Kurulu’na (RTÜK) resmen başvurdu.
Hürriyet’in haberine göre, RTÜK yetkilileri Cübbeli Hocaefendi’nin, uydu yayın lisansı için resmi başvurusunu yaptığını, gerekli belgeleri de RTÜK’e ulaştırdığını bildirdiler.
RTÜK’ün, Cübbeli Hocaefendi’nin televizyonuna lisans verilmesi konusunda henüz kararını vermediği, belgelerin incelenmekte olduğu ifade edildi.
KONUŞMALARINI İNTERNET ÜZERİNDEN CANLI YAYINLIYOR
Cübbeli Ahmet Hocaefendi, halen yaptığı konuşmaları internet üzerinden kendi adına açtığı bir siteden, canlı olarak yayınlıyor.
RTÜK’ten uydu yayın lisansı alınması halinde, Cübbeli Ahmet Hocaefendi’nin konuşmalarının, bu televizyon üzerinden yayınlanacağı, ayrıca eğitici içerikte yayın yapılacağı belirtiliyor.


İlgili yazılar

O katil cezasını çekip tahliye oldu!

Ankara Bahçelievler’de 7 TİP’li öğrencinin öldürülmesine karıştığı gerekçesiyle hüküm giyen Haluk Kırcı, Bursa Açık Cezaevi’nden ‘Denetimli Serbestlik Yasası’ndan yararlanarak tahliye

Cezaevi ile Tanışan Çocuk İflah Olmuyor

İzmir Çocuk Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi İbrahim Altıtaş, çocukların yüzde 65’inin yeniden suç işleyerek cezaevine döndüğünü söyledi. İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk

Kart: Nüfuz suistimali yoluyla darbe yapılıyor

CHP Konya milletvekili Atilla Kart “Bir ülkede anayasal darbeler ; sadece “asker eliyle” ya da “askeri vesayet” yoluyla gerçekleştirilmez. Türkiye’de

Bir Cevap Yazın