BAŞBAKAN DANIŞMANI BAKIN NE YAPTI

BAŞBAKAN DANIŞMANI BAKIN NE YAPTI

Varank’ın fotoğraflarını çeken Zaman muhabiri gözaltına alındı.
Başbakan Erdoğan’ın Sarıyer’de düzenlediği miting sırasında danışmanı Mustafa Varank’ın fotoğraflarını çeken Zaman Gazetesi muhabiri Derviş Genç, Varank’ın şikayeti üzerine polis tarafından gözaltına alındı.
Başbakan Erdoğan’ın mitingini takip eden basın mensupları arasında bulunan Zaman Gazetesi muhabiri Derviş Genç’in yanına gelen polisler hakkında şikayet olduğunu ve karakola gitmeleri gerektiğini söyledi. Hürriyet’in haberine göre; Genç’in yanında bulunan diğer basın mensuplarının müdahale etmesi üzerine polisler, Başbakan Erdoğan’ın danışmanı Mustafa Varank’ın fotoğraflarını çekip konuşmasını kaydettiği gerekçesiyle Derviş Genç’ten şikayetçi olduğunu söyledi.
Polisler tarafından İstihye Polis Merkezi’ne götürülen Genç’in ifadesine başvurulacağı bildirildi.


İlgili yazılar

Süreç hikaye… PKK’ya katılım arttı.

Türkiye ile ilgili birçok gelişme yurt dışında şaşkınlıkla karşılanıyor. BBC de “çözüm sürecinde PKK’ya katılımlar neden sürüyor?” sorusuna yanıt ararken

Elitaş: Kökünden kazıyalım

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun çağrısından sonra AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, parti kapatmaları kökünden kazımak için Anayasa değişikliği yapılması gerektiğini söyledi.

Günal: Çerçeve Yasa Yıllardır Çıkarılamadı

MHP Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet Günal,  Antalya’nın Rusya krizinden en çok etkilenen il olduğunu, senelerdir dile getirilen ancak uygulanmayan

Bir Cevap Yazın