Berkin’i vuranların annelerine hediyesi olsun

Berkin’i vuranların annelerine hediyesi olsun

Gezi eylemleri sırasında evinden ekmek almak için çıkan ve polisin attığı gaz bombasının başına isabet etmesiyle 269 gün sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan’ın babası Sami Elvan, anneler gününde oğlunun mezarına çiçek dikti. Baba Elvan, “Bundan sonra Berkin’i vuranların, dileğim onların annelerine hediyesi olsun bu çiçekler” dedi.

Sami Elvan, eşi Gülsüm Elvan Almanya’da olduğu için oğlunun Feriköy Mezarlığı’ndaki mezarına yalnız geldi. Yanında getirdiği bir kasa çiçeği mezara diken Sami Elvan, uzun uzun oğlunun mezar taşını öptü. Konuşurken duygulanan Sami Elvan,” Annesiyle dün akşam konuştum. Bugün anneler günü ve bizim için çok acı bir gün. Çiçek getirdim, oğlumun gönlünü almak için. Aslında annesine veremediği hediyelerin karşılığı onlar. Bundan sonra dileğim Berkin’i vuranların, onların annelerine hediyesi olsun bu çiçekler” dedi.


İlgili yazılar

ERDOĞAN SES KAYDINI PİYES OLARAK DEĞERLENDİRDİ

Başbakan Erdoğan, oğlu ilme konuşması tapelerinin kendisine açıkça saldırı olduğunu söyledi. Erdoğan “Erdoğan, “12 yıldır milletle iktidarı paylaşamayanlar, son bir hamle yaparak, iktidarı çalmak, milletin sofrasına ortak olmak istemiştir. Biz bunu engelledik” dedi.

Gül ve Erdoğan pazarlık yapacak.

Cumhurbaşkanı Gül, özel uçakla Ankara’dan Zonguldak’ın Çaycuma İlçesi Saltukova Beldesi’ndeki Zonguldak Havalimanı’na geldi. Gül’ü burada Vali Ali Kaban, Zonguldak 3’üncü

Caferi camisine bu ikinci saldırı

Esenyurt’ta bulunan ve 7 Temmuz gecesi yakılmaya çalışılan Muhammediye Camii’ne ikinci kez saldırı yapıldı. Caferi vatandaşların gittiği Muhammediye Camii’nin bazı bölümleri tahrip edildi. Saldırıyı bu sabah saatlerinde camiye gelen iki kişinin gerçekleştirdiği ileri sürüldü.

Bir Cevap Yazın