Berkin’i vuranların annelerine hediyesi olsun

Berkin’i vuranların annelerine hediyesi olsun

Gezi eylemleri sırasında evinden ekmek almak için çıkan ve polisin attığı gaz bombasının başına isabet etmesiyle 269 gün sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan’ın babası Sami Elvan, anneler gününde oğlunun mezarına çiçek dikti. Baba Elvan, “Bundan sonra Berkin’i vuranların, dileğim onların annelerine hediyesi olsun bu çiçekler” dedi.

Sami Elvan, eşi Gülsüm Elvan Almanya’da olduğu için oğlunun Feriköy Mezarlığı’ndaki mezarına yalnız geldi. Yanında getirdiği bir kasa çiçeği mezara diken Sami Elvan, uzun uzun oğlunun mezar taşını öptü. Konuşurken duygulanan Sami Elvan,” Annesiyle dün akşam konuştum. Bugün anneler günü ve bizim için çok acı bir gün. Çiçek getirdim, oğlumun gönlünü almak için. Aslında annesine veremediği hediyelerin karşılığı onlar. Bundan sonra dileğim Berkin’i vuranların, onların annelerine hediyesi olsun bu çiçekler” dedi.


İlgili yazılar

Halkbank ilan paralarını kimlere verdi?

Halkbank’ın ilan-reklam gideri 6 milyon lira’dan 145 milyon liraya fırlamış. Genellikle yandaş gazetelere verilen ilanlarla ilgili açıklama yapılmadı.

IŞİD’i savunan AKP’li eski bakana ithaf olunur?

Emrullah İşler, “IŞİD öldürüyor ama işkence yapmıyor” demişti. IŞİD’den kaçan militanın anlattıkları kan donduruyor. T24 yazarı Hakan Aksoy, IŞİD’den kaçan

İsrail Başbakanı Binyamin  Netanyahu Hamas’ı ın bir terör örgüüt olduğunu belirterek ,” Hamas eğer bize saldırırsa yedi kat misliyle cevap

Bir Cevap Yazın