BU ÜLKEYİ HIRSIZ VE KATİLLERE BIRAKMAYACAĞIZ

BU ÜLKEYİ HIRSIZ VE KATİLLERE BIRAKMAYACAĞIZ

Biz el ele hep beraber hiç bir ayrım göstermeden ötekileştirmeden., barış ve sevgiyle geleceğie yürüyeceğiz. Öldürülemediğim için 1996 yılından 2007 yılına kadar 5 suikast geçti başımdan. Öldürülemediğim için içeri attı. 6 yıldır suçumu söylemediler. Biz bugün hesaplaşma günü olmadığına inanıyoruz. Bugün bir adım. Bugün dahi çıkışımızı engellemek için bizi yargılayanların sergiledikleri tablo hukuk açısından bir skandaldır. Şeytanla yatanlar çarpılarak çıktı. Bugün 13. ağır ceza mahkemesinin yargıçları bizi cezaevinde bırakmak için sergiledikleri tablo, bu ülkeyi yaşatmak için çektiklerinin yanında hiç bir şeydir. Tuncay Özkan’ın varlığı bu ulusun varlığına armağandır. Ne bu ülkeyi karanlıklara götürmek için çalışanlardan korkarız. Ne de onlara izin veririz. 14. yaşında bıraktığım Nazlıcan’ımı 21 yaşında geri alıyorum. Beni haksız ve hukuksuz olarak beni 517 gün hücrede tuttular. Bu ülke hırsız ve katillerin eline bırakılacak kadar küçük değildir. Onlarla hesaplaşacak kadar büyüktür. Bu ülke bu hırsızları reddedecektir. Beni kucaklayan meslektaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Faşizm var. insanlık suçudur. Takdir’i ilahi gerçekleşmiştir. bundan sonra Türkiye Başka bir Türkiye olacaktır. Bambaşka bir ilkim göreceksiniz. Yurduma düşmanları uğratma sakın diyor istiklal Marşımız. demekki yurdumuzda alçaklar ve hainler, hırsızlar ve katiller var. Bu ülkeyi onlara bırakmayacağız.


İlgili yazılar

İLKER PAŞA’DAN ONURLU DAVRANIŞ

Cezaevinden tahliye edildikten sonra Fenerbahçe Orduevine yerleşen eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, 26 ay sonra özgürlüğünün ilk gününde Beşiktaş’ta tutuklu asker yakınlarına destek olmak için ‘Sessiz Çığlık’ eylemine katıldı. Beşiktaş’ta trafik de durma noktasına geldi.

YAVAŞ’IN GÖZLEMİ

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, “Biz bu seçimi kazanacağız, kazanamazsak da çok üzülürüz ama dünyanın sonu değil. Peki, rakibimize soruyorum sizin için çok mu kötü sonuçlar var ki o koltuğu bırakmamak için her şeyi yapıyorsunuz? Kin, kargaşa, garez, nefret, insanlık suçu işleyecek kadar gözünüz kararmış. Bu koltuğu bırakmamak için direnmenin nedeni nedir?” dedi.

Karayalçın ne yapacak?

CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, Aralık ayında yapılacak kongreye ilişkin kararını açıkladı. Aralık 2014’te CHP İstanbul İl Başkanlığı’na atanan Murat

Bir Cevap Yazın