Zekeriya Öz savaş ilan etti

Zekeriya Öz savaş ilan etti

Paralel yapının önemli isimlerinden olduğu gerekçesiyle Özel yetkileri kaldırılarak Bolu’ya düz savcı olarak atanan Zekeriya Öz’den sert açıklama: Satılmışlar! Zekeriya Öz, Twitter’dan Reza Zarrab ve AKP’ye yakın gazetelere göndermelerde bulundu. 17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonunda kritik bir görev üstlenen Zekeriya Öz twitter’dan çok sert ifadeler kullandı. Öz, “Ne kadar hırsız mafyacı uyuşturucu satıcısı rüşvetçi varsa tv lere çıkarıp bunlardan medet uman acizler neyin üstünü örtmeye çalışıyorsunuz” dedi.

17 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu’nun ardından Hükümet’in hedefi haline gelen ve Bolu’ya düz savcı olarak atanan Zekeriya Öz, Twitter’dan Reza Zarrab ve AK Parti’ye yakın gazetelere göndermelerde bulundu. Savcı Öz, “Bugünlerde cari açığı kapattı iddialarıyla aldığınız bahşişleri hak etmeye çalışın. Denize düşen yılana sarılırmış trolcukler ve satılmışlar” ifadelerini kullandı.

İşte Zekeriya Öz’ün o tweetleri:

-Ne kadar hırsız mafyacı uyuşturucu satıcısı rüşvetçi varsa tv lere çıkarıp bunlardan medet uman acizler neyin üstünü örtmeye çalışıyorsunuz.

-Bugünlerde cari açığı kapattı iddialarıyla aldığınız bahşişleri hak etmeye çalışın. Denize düşen yılana sarılırmış trolcukler ve satılmışlar

-Altın ihracatı yalanıyla neyin üstünü örtmeye çalıştığınızı herkes görüyor. Tarihin kirli sayfalarında durumunuzdan çocuklarınız da utanacak.


İlgili yazılar

Hüseyin Çelik’e ibretlik ceza!

Yargıtay, Giresun Eski İl Milli Eğitim Müdürü Halit Azizoğlu hakkında verilen yargı kararını uygulamayan, dönemin Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik

YAŞAR’A DESTEK BÜYÜYOR

CHP Yenimahalle Belediye Başkan Adayı ve mevcut Başkan Fethi Yaşar, OSTİM Mahallesi’ndeki Man Otomotiv’de esnaflarla toplantı gerçekleştirdi.
Toplantıya OSTİM Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Adnan Keskin, Man Bölge Bayii Genel Müdürü Fethi Genç’in yanı sıra şirket sahipleri ve esnaflar katıldı.

CHP’nin sert yanıtı sosyal medyayı salladı

CHP Sözcüsü Haluk Koç’un Erdoğan’a yönelik sert sözleri sosyal medyayı salladı. Seçim hükümetinde yer almayacaklarını açıklayan CHP Sözcüsü Haluk Koç

Bir Cevap Yazın