BU MUDUR LAYIĞIMIZ

Tesettür defilesine çıkan manken kapanmayı düşünüyor. Daha önce de kilisede evlenmiş Hristiyan olmuştu. Yarın bikini defilesine çıktığında ne olacak?

Diyarbakır’da önce PKK’nın doldurduğu meydanı daha sonra Hizbullah doldurdu. ‘Kim daha kalabalıksa onun arzu ettiği rejim kurulsun’ yorumları yapıldı. Meydanlar artık PKK ve Hizbullah’ın demektir. Polis bir anda değişir mi değişmez. Demek bu yüzden, sokağa biz çıkınca polis biber gazı sıkıyor ama PKK ve Hizbullah çıkmaya başlayınca müzakere yöntemi uygulanmasına karar veriyor.

Elazığ Karakoçan’da şu an 15 yaşında olan çocuğun 8 yaşından beri taciz edildiği ortaya çıktı. Öğretmenlerin uyardığı anne, tacizcinin köylerine cami yaptırdığını ve kızını sevdiği için çikolata verdiğini söyledi, “Kötülük yapmaz’ dedi. Cami yaptıran amca sakalını sıvazladı. Midem kalktı.

Yazar Gülay Göktürk, “Fazıl Say’ın sözü nefret suçu. Çocuk pornosunu savunmam ise bir fikir” diyerek absürdlükler tarihine geçti.

Adana Otistik Çocuklar Sağlık ve Eğitim Derneği Başkanı Sosyolog Fehmi Kaya’nın iddiası üzerimde yeminle bomba etkisi yarattı. Kaya’ya göre otistik çocuklar doğuştan ateist. Ama üzelmeyin, Kaya Yüreğir Belediyesi ile ortaklaşa çalışarak Kültür Evleri’nde otistik çocuklara ücretsiz terapi merkezleri açacaklarını müjdeledi.

Bütün gün gazete okumaya fırsat bulamamıştım. Okumaya başlayınca ne kadar pişman olduğumu tahmin edemezsiniz.

Geldi 23 Nisan…

Ulu önderin gösterdiği hedeflerin hiçbirine ulaşamamış bir ülkenin ferdi olarak şimdi yarım saatinizi ayırıp düşünün lütfen.
Bu mudur layığımız?


İlgili yazılar

YUNAN VE ETHEM GÜÇLERİ ARASINDAN ÇEKİP ÇIKARILAN ZAFER: İNÖNÜ

92 yıl önce bugün İnönü önlerinde başlayan muharebelerde şehit düşen Türk askerleri tam bağımsız demokratik hukuk devletinin tohumlarını kanları ile

Tireli Kardeşim Mehmet Yazar’a mektup…

Geçtiğimiz günlerde televizyonlarda küçük bir haber olarak geçti. Oysa tam da büyütülecek bir haberdi. Herkesin gözünü paraya diktiği, köşe dönmek

SİZİN KAFANIZ MI KIYAK?

Toplumun refahı, sağlığı için bireysel özgürlükler sınırlandırılıyor. Vatandaşlar zaman zaman genel ahlak kurallarına uymaya davet ediliyor. “Sana ne benim ahlakımdan”

Bir Cevap Yazın