Bülent Kayabaş Yaşamını Yitirdi

Bülent Kayabaş Yaşamını Yitirdi

Gayrettepe Florence Hastanesi’nde uzun süredir tedavi gören usta oyuncu Bülent Kayabaş hayatını kaybetti. Sanatçının ölüm haberi sevenlerini ve ailesini yasa boğdu. Ölüm haberi üzerine Kayabaş’ın ailesi de hastaneye akın etti.

İstanbul- Sinemanın ünlü oyuncusu Bülent Kayabaş hayatını kaybetti. Ünlü oyuncunun eşi Selma Kayabaş, “Sabah 06.00’da kaybettik. Bizi artık tanımıyordu. Yarı bilinci yoktu. En son dün konuşabildik doğru dürüst. 24 yıldır beraberdik” ifadelerini kullandı.

Bülent Kayabaş’ın oğlu Ümit Kayabaş ise, “Kanser tedavisi görüyordu. Son aylarda bekleniyordu. 72 yaşındaydı. Son birkaç gündür kendinde değildi. Kendine geldiğinde gülümsüyordu. Çok acı çekmek istemiyordu. Sevenlerine de başsağlığı diliyorum” şeklinde konuştu.

Hastaneden Kayabaş’ın ölümüne ilişkin yapılan yazılı açıklamada ise, “Değerli sanatçı Sayın Bülent Kayabaş, uzun süredir tedavi gördüğü Gayrettepe Florence Nihgtingale Hastanesi’nde Kolorektal Kanser hastalığı sonucu gelişen multi organ yetmezliği ile 19-04-2017 saat 06.05’de vefat etmiştir” denildi.

 


İlgili yazılar

O mektuba hala yanıt verilmedi!

CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu Enerji Bakanı Taner Yıldız başta olmak üzere Çalışma bakanlığı ile Sayıştay , TBMM Kit Komisyonu

Öğretmene gazlı müdahele

Birleşik Kamu İş Görenleri Sendikaları Konfederasyonu ve Eğitim-İş üyelerinden oluşan grubun, ’Laik Eğitim ve Emeğe Saygı’ eylemi kapsamında Yatağan’dan başlatılan

O İĞRENÇ VERİLER

İnsan Hakları Derneği’nin verilerine göre 2013 yılında 268 kadın katledilirken 143 kadın tecavüze, 245 kadın da tacize uğradı.

Bir Cevap Yazın