ESKİ AKP’LİDEN ERDOĞAN’A ELEŞTİRİ

ESKİ AKP’LİDEN ERDOĞAN’A ELEŞTİRİ

17 aralık yolsuzluk  ve rüşvet operasyonundan sonra Fetullah Gülen cemaatine yönelik  başlatılan görevden almalara tepkti olarak AKP’den istifa eden İstanbul Milletvekili Hakan Şükür Başbakanı sosyal medya üzerinden eleştirdi. Şükür Soma sonrası gelişmelere Twitter üzerinden tepki gösterdi.

Soma Kömür İşletmeleri Maden Ocağı, arama kurtarma çalışmalarının dün sona ermesinin ardından bu sabah itibarıyla görevliler dışında tümüyle boşaltıldı. 301 kişinin ölümüne sebep olan maden ocağında yeniden yangın çıkmaması için iki ana hava kapısı tuğlalarla örülerek kapatıldı. İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür, Twitter hesabından fotoğrafı paylaşarak, “Önce vicdanlara, sonra Soma’ya duvar ördüler. Örte örte,öre öre,vura vura. Halkına karşı bir zihniyet ama nereye kadar?” diye yazdı.


İlgili yazılar

O BAKANLAR GENEL KURULDA YOK

Haklarında fezleke hazırlanan dört bakan TBMM Genel Kurulu’na gelmezken, AKP’li başkanvekilleri, milletvekillerine de çağrıda bulundu.

Fuatavni’ye göre Erdoğan şoke oldu

Fuatavni, cumhurbaykanı Erdoğan’ın seçim sonucundan hayal kırıklığına uğradığını yazdı. Fuatavni Twitter hesabında şunları yazdı: Bşbakanlıkta evrak imha işine başladılar, geç

Milletvekillerine Dokunacaklar!

Milletvekili dokunulmazlığının kaldırılmasını öngören anayasa değişikliği teklifi CHP’nin de desteği ile kabul edildi. Kılıçdaroğlu’nun MYK üyelerini arayarak dokunulmazlığa “evet” oyu

Bir Cevap Yazın