Fenerbahçe yönetimi CHP’de

Fenerbahçe yönetimi CHP’de

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ” Adalete Bir Fener Yak” kampanyası çerçevesinde kendinisi ziyaret eden Fenerbahçeli yetkililerle görüştü.  Fenerbahçe Başkan Yardımcısı Ali Koç, kampanyada toplanan imzaları dosyalar halinde Kılıçdaroğlu’na verirken; ” Fenerbahçe olarak sizden özel bir beklentimiz yok. çünkü başta siz Sayın Genel Başkan Kılıçdaroğlu olmak üzere CHP elinden gelen tüm gayreti bizim için gerek TBMM’de gerekse kamuoyunda gösterdi. Bunun için size şükran borçluyuz.
Haklı olduğumuza inanıyoruz. Bunu da tüm topluma anlatmaya çalışıyoruz. “change.org” da başlattığımız kampanya dünya çapında sekizinci sıraya yükseldi. Bunu sizin de dikkatinize sunmak için ziyarete geldik. kabulunüz için çok teşekkür ediyorum” dedi.
Fenerbahçeli yetkililerin ziyaretine Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran ve Erdoğan Toprak da katıldı.

İlgili yazılar

Mimarlar Ankara’da yürüyüş rotası belirleyecek

Mimarlar, Ankara’nın mimarlık ve kent kültürünü toplumla buluşturmak için, kent içi yürüyüş rotaları belirlemek için kolları sıvadı. Cumhuriyet’in erken döneminin

Diktatör yetmedi bir de Haseki Sultan çıktı

Akşam Kız Sanat okuluna gitmiş, mezun bile olamamış. Şimdi anlı şanlı bilim adamlarına, bürokratlarına ahkam kesiyor. “Türkiye’nin 90 yıllık enkazını kaldırdık.”

Akay: 19 Mayıs mandacılık anlayışının reddidir

CHP Karabük Milletvekili Adayı Mustafa Akay “19 mayıs Emperyalizme vurulan şamarın başlangıcıdır” dedi. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramının  96.

Bir Cevap Yazın