ALTINOK: KİRLİ PROPOGANDA YAPIYORLAR

ALTINOK: KİRLİ PROPOGANDA YAPIYORLAR

BBP Keçiören belediye başkan adayı Turgut Altınok  bazı kişilerin  sürekli kendisini tahrik ettiğini belirterek “çamur atıp izini bırakmaya çalışıp itibar cellmatlığı yapıyorlar. Bu doğru bir yöntem değil” dedi.

Altınok’un açıklaması şöyle:

“Bilinmelidir ki Turgut Altınok bugün varsa, halk tarafından seviliyor ve tercih ediliyorsa bu sadece ve sadece Keçiören’e ve Keçiörenlilere verdiği başarılı hizmetlerin sayesindedir. Keçiören ve Ankara’nın vefakar halkı bunu çok iyi bilmekte ve görmektedir. Bugün Turgut Altınok başı dik ve göğsünü gere gere Keçiören’in her noktasında dolaşıyor ve sevgi görüyorsa, bunu kıskananlar ve Altınok’u gözden düşürmeye çalışanlar hatayı kendilerinde,veremedikleri hizmetlerde,başarılı olamadıkları icraatlarda ve seçim dönemi dışında halkın arasında olamamalarında aramalıdırlar. Biz sevgili Keçiören halkının bu tür acizce yapılmış karalama haberlerine,kampanyalarına ve dedikodularına asla prim vermeyeceğini ve 30 Mart’ta oylarını Keçiören’e hizmet vermiş Turgut Altınok’a vereceklerini biliyoruz. Ayinesi İştir Kişinin, Lafa Bakılmaz.


İlgili yazılar

Özel: TSK Türkiye Cumhuriyeti’nin güvencesidir

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Türk ordusunun, demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığının, milli birlik ve

Herkesi omuz omuza mücadeleye çağırıyorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajında “Kuva-yi Milliye destanında olduğu gibi ‘Yok edin insanın insana kulluğunu’

Renault’da başlayan direniş genişliyor!

Metal işkolunda örgütlü Türk-Metal Sendikası’nın aynı işi yapmasına rağmen farklı işyerlerinde farklı sözleşme imzalamasıyla başlayan  işçilerin hak arama mücadelesi genişliyor.

Bir Cevap Yazın