Bakan Bayraktar Baykal’a dert yandı

Bakan Bayraktar Baykal’a dert yandı

Eski bakan Erdoğan Bayraktar Meclis Genel Kurulu’nda CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın yanına giderek bir süre sohbet etti. Bayraktar Baykal’a haksızlığa uğradığını anlattı.  TBMM Genel Kurulu’nda 4 eski bakanla ilgili Meclis soruşturma komisyonu kurulmasına ilişkin önergelerin görüşmelerinde Çevre ve Şehircilik eski bakanı Erdoğan Bayraktar, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın yanına giderek bir süre sohbet etti.
Edinilen bilgiye göre, Bayraktar’ın Baykal’a, “Haksızlığa uğradım. Ben hiçbir şeye bulaşmadım, anlım ak. Bana yapılan büyük haksızlık, tapeler ortada dolaşıyor, oradan da bakıldığında benim hiçbir şey yapmadığım ortada. Ayrıca benimle ilgili dosya hakkında takipsizlik kararı verildi. Bana yapılanları kaldıramıyorum” dediği öğrenildi.


İlgili yazılar

ERDOĞAN ÖĞRENCİLERİ TERÖRİST İLAN ETTİ

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “1071 Malazgirt Bulvarı”nın açılışını yaptıklarını belirterek, “Kimlere rağmen? O solculara rağmen, o ateistlere rağmen. Bunlar ateist ve terörist; ama sorarsan bunları CHP’nin Genel Müdürü’ne, ‘Bunlar bizim sevgili gençlerimiz’ diyor. Ben sevgili gençler olarak görmüyorum” dedi.

Özdağ: Hakkımda Kampanya Başlattılar

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ “hayvanlara tecavüz edenlere ceza indirimi uygulansın” diye bir açıklaması olmadığını belirterek

Baykal: 15 Yıldır Yapmadığı Hata Kalmadı!

Anayasa değişikliği kapsamında Uşak’ta konuşan CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal değişikliğin kabul edilmesi halinde Türkiye’nin tapusunun bir kişiye verileceğini belirterek

Bir Cevap Yazın