BİR TEPKİ DE ÇİÇEK’TEN

BİR TEPKİ DE ÇİÇEK’TEN

Meclis Başkanı Cemil Çiçek, Suriye toplantısı ile ilgili ses kayıtlarının sızdırılmasını yazılı bir açıklama ile değerlendirdi. muhalefetin ve aklı-selim herkesin Suriye-Türkiye sınırını teröristlere açmaması konusunda yıllardır uyardığı iktidar ülkeyi savaşa sokmak üzereyken yakalandı. Dışişleri bakanlığında yapılan  savaş zirvesinde konuşulanların kamuoyuna sızması hükümetin gerçek yüzünü de ortaya çıkardı. İktidarda kalabilmek için ülkeyi kaosa sürükleme amacı taşıyan konuşmaya hükümetin yanısıra TBMM Başkanı de tepki gösterdi.
Güvenlik zirvesine ilişkin kısa bir açıklama yapan Meclis Başkanı Çiçek, “Bunları yapanların ülkemizi bir kaosa ve siyasi belirsizliğe sürüklemek istedikleri açıktır. Bu doğrudan devlet güvenliğimizle, milli emniyetimizle alakalı bir konudur. Bu haince saldırı ve çabaların yargı önünde hesap vereceği bilinmelidir” dedi.


İlgili yazılar

Fenerbahçe yönetimi CHP’de

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ” Adalete Bir Fener Yak” kampanyası çerçevesinde kendinisi ziyaret eden Fenerbahçeli yetkililerle görüştü.

Çinli yatırımcılar Türkiye’yi keşfetti

Bir dönemler “sosyalizmin kalesi” olan Çin Halk Cumhuriyeti, son dönemlerde Türkiye’ye en fazla yabancı sermaye getiren ülke konumuna yükseldi. Gümrük

Özgür Özel:”Madenciye verdiğiniz tüm sözlerin takipçisiyiz..

CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel’in dün  Soma’ya verilen sözlere ilişkin TBMM’de yaptığı konuşmanın videosu. [dailymotion id=x1z5jx9]    

Bir Cevap Yazın