En genç Silivri tutuklusuydu

En genç Silivri tutuklusuydu

Egitim yaşamı boyunca  hep birinci olan ve teğmen olduktan sonra Ergenekon Davas’nda cemaatçi bir polisin telefonuna  başka numaralar kaydettiği belgelenmesine rağmen serbest bırakılmayan Silivri Toplama Kampı’nın en genç yargılanan Subayı  ve tutuklusu olan teğmen Mehmet Ali Çelebi CHP lideri Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Anayasa Cezaevindeyken  evlenen ve tutukluluktaki bu mutluluğuna CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun tanıklık ettiği  Çelebi “Çabanızı unutmayacağım. Hep yanımızda hissettik sizi” dedi.

AYM’nin kararı üzerine tahliye edilen Çelebi mutlu gününe tanıklık eden Kılıçdaroğlu’nu CHP Genel Merkezi’nde ziyaret ederek teşekkür etti. Kemal Kılıçdaroğlu ziyarette Çelebi çiftine ömürboyu mutluluk dileklerini tekrarladı.


İlgili yazılar

Barış ve baskıyı protesto mitinginde patlama!

Sendikalar, yazarlar, sanatçılar ve gazetecilerin düzenlediği Ankara’dakia barış mitinginin yapılacağı Ankara Tren Garı kavşağında ard arda iki patlama meydana geldi.Çok

KILIÇDAROĞLU’NA BOZKURT İŞARETİ TEPKİSİ

MHP lideri Devlet Bahçeli’den belediye Başkan adayları ile birlikte Ankara turu yaparken kendisini bozkurt işaretiyle selamlayan bir gruba aynı işaretle karşılık veren Kılıçdaroğlu’na “zafer işareti” ile “bozkurt işareti” işaretini karıştırmaması uyarısı yaptı.

Ankara’da kritik görüşme

Davutoğlu liderliğinde yapılan zirvede mültecilerin durumu ve sınırda yaşananlar ele alındı. Davutoğlu, Özel, Ala ve Fidan ile ayrı ayrı görüşüp

Bir Cevap Yazın