GENÇ BAŞKAN ADAYI ÇANKAYA’YI GEZİYOR

GENÇ BAŞKAN ADAYI ÇANKAYA’YI GEZİYOR

Taşdelen’i mahallenin çocukları ellerinde CHP bayraklarıyla karşıladı. Çocuklarla birlikte yürüyen ve vatandaşlarla tek tek selamlaşan Alper Taşdelen’i, eşi Kezban Taşdelen de çalışmalarında yalnız bırakmadı.
Siyaset yapmaya değil hizmet etmeye geldiklerini söyleyen Taşdelen, Çankaya’nın yoksul mahallesiyle zengin mahallesi arasında bir fark kalmaması için çok çalışacaklarını vurguladı. Hizmet anlamında tek Çankaya’yı yaratacaklarını ifade eden Taşdelen, şöyle devam etti:
“ Belediye Başkanınız olarak sizin yanınızda olacağım. Belediye olarak sizin haklarınızı koruyacağız. İmar noktasında belediye nasıl yetki veriyorsa ben bunları sizin lehinize kullanacağım. Sizlerin haklarını sizlere teslim ederek buraları kalkındıracağız. Boztepe’yi hizmette örnek proje yapacağız. İlçemiz sınırlarında yeni oluşan yerleşim bölgelerindeki uygun alanlarda, küçük metrekareli sosyal konutlar yapacağız. Belediye ile halkın iletişiminin kopmaması, her bireyin istediği an belediyeye ulaşabilmesi için mahalle hizmet büroları açacağız. Bu bürolarla hizmeti halkımızın ayağına götüreceğiz. “

“SEVGİ, SAYGI VE BEREKET HAKİM OLACAK” 

CHP Çankaya Belediye Başkan Adayı Alper Taşdelen, daha sonra Mustafa Kemal Mahallesi Seçim Bürosu’nu hizmete açtı. Seçimlere 10 gün gibi kısa bir zaman kaldığını vurgulayan Taşdelen, çok çalışacaklarını kaydetti ve “Sıkılmadık el, girilmedik ev bırakmayacağız. Sevgi, saygı, bereketin hakim olduğu bir yönetimi Ankara’ya kazandıracağız” dedi.
Taşdelen’in seçim bürosu açılışına, Kızılay’da gezi direnişinde vurularak öldürülen Ethem Sarısülük’ün annesi Sayfi Sarısülük de katılarak destek verdi.


İlgili yazılar

Erdoğan “Soma’da işçinin prim borcu silinecek”

Başbakan Erdoğan Soma’da yaşamını yitiren işçilerin SSK pirim borçlarının silineceğini ve bir gün çalışsa bile yakınlarının emekli edileceğini söyledi.

Komisyon, mal varlıklarında önemli artış saptadı

TBMM soruşturma Komisyonunda Erdoğan Bayraktar ve Egemen Bağış’la ilgili mali uzmanların yaptığı inceleme sonucu mal varlıklarında önemli bir artış olduğu

Erdoğan: Anayasa’daki yerimi iyi biliyorum!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan CHP ve MHP liderlerinin, AKP ile koalisyonun temel koşulu olarak sunduğu “Cumhurbaşkanı anayasa sınırları içinde kalmalı

Bir Cevap Yazın