GENÇ BAŞKAN ADAYI ÇANKAYA’YI GEZİYOR

GENÇ BAŞKAN ADAYI ÇANKAYA’YI GEZİYOR

Taşdelen’i mahallenin çocukları ellerinde CHP bayraklarıyla karşıladı. Çocuklarla birlikte yürüyen ve vatandaşlarla tek tek selamlaşan Alper Taşdelen’i, eşi Kezban Taşdelen de çalışmalarında yalnız bırakmadı.
Siyaset yapmaya değil hizmet etmeye geldiklerini söyleyen Taşdelen, Çankaya’nın yoksul mahallesiyle zengin mahallesi arasında bir fark kalmaması için çok çalışacaklarını vurguladı. Hizmet anlamında tek Çankaya’yı yaratacaklarını ifade eden Taşdelen, şöyle devam etti:
“ Belediye Başkanınız olarak sizin yanınızda olacağım. Belediye olarak sizin haklarınızı koruyacağız. İmar noktasında belediye nasıl yetki veriyorsa ben bunları sizin lehinize kullanacağım. Sizlerin haklarını sizlere teslim ederek buraları kalkındıracağız. Boztepe’yi hizmette örnek proje yapacağız. İlçemiz sınırlarında yeni oluşan yerleşim bölgelerindeki uygun alanlarda, küçük metrekareli sosyal konutlar yapacağız. Belediye ile halkın iletişiminin kopmaması, her bireyin istediği an belediyeye ulaşabilmesi için mahalle hizmet büroları açacağız. Bu bürolarla hizmeti halkımızın ayağına götüreceğiz. “

“SEVGİ, SAYGI VE BEREKET HAKİM OLACAK” 

CHP Çankaya Belediye Başkan Adayı Alper Taşdelen, daha sonra Mustafa Kemal Mahallesi Seçim Bürosu’nu hizmete açtı. Seçimlere 10 gün gibi kısa bir zaman kaldığını vurgulayan Taşdelen, çok çalışacaklarını kaydetti ve “Sıkılmadık el, girilmedik ev bırakmayacağız. Sevgi, saygı, bereketin hakim olduğu bir yönetimi Ankara’ya kazandıracağız” dedi.
Taşdelen’in seçim bürosu açılışına, Kızılay’da gezi direnişinde vurularak öldürülen Ethem Sarısülük’ün annesi Sayfi Sarısülük de katılarak destek verdi.


İlgili yazılar

CUMHURİYET İÇİN SANDIK BAŞINA

Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Tansel Çölaşan, 30 Mart 2014’te Türkiye, Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimlerinden birini yaşayacağını belirterek, “Yerel seçimden, ülkemizin geleceğine yön verebilecek sonuçlar çıkabilecektir. Atatürkçü Düşünce Derneği olarak, tüm seçmenleri; Cumhuriyetimiz, özgürlüklerimiz ve çağdaş-laik-demokratik Türkiye için, 30 Mart’ta sandığa gidip oy kullanmaya çağırıyoruz” dedi.

Başbuğ : TSK’ya oynanan oyun, oynayanların ayaklarına dolaştı

Gaziantep’te bir söyleşide konuşan İlker Başbuğ, “TSK’ya oynanan oyun, oynayanların ayaklarına dolaştı” dedi. İlker Başbuğ: TSK’ya oynanan oyun, oynayanların ayaklarına

Bahçeli: Darbenin Arkasında CIA Var

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli FETÖ’cü teröristlerin 15 haziran darbe girişimi ile ülke gündeminin allak bullak olduğunu  söyledi. bahçeli’nin Meclis

Bir Cevap Yazın